Crash Team Racing z customizacją pojazdów!

Czasami mam wrażenie, że jestem wybitnie kapryśny. Marudzę, grymaszę i wybrzydzam. Potem przychodzi informacja o remasterze Creash Team Racing i uświadamiam sobie, że nic więcej do szczęścia nie potrzebuję. Następnie deweloperzy uświadamiają mi, jak bardzo się myliłem. O co chodzi? Otóż otrzymamy możliwość modyfikowania swoich gokartów i bohaterów w Crash Team Racing Nitro-Fueled!

Ta informacja udowodniła mi, że da się mnie zaskoczyć i to wybitnie pozytywnie. Zresztą, jak zaprezentowano na wykręconym zwiastunie powyżej, Crash Team Racing Nitro-Fueled zaoferuje graczom różne sposoby mieszania i dopasowywania elementów nadwozia, kół, farb, naklejek, a nawet kalkowania. Teraz fani – zarówno nowi, jak i ci, którzy pokochali klasyk z lat 90. – będą mogli stworzyć swoją idealną brykę! Co więcej, do gry trafią też gokarty z Crash Tag Team Racing.

Obok możliwości modyfikowania gokartów, Crash Team Racing Nitro-Fueled to również możliwość dostosowania ich kierowców. Studio Beenox doda do remastera skórki N. sane, dzięki czemu gracze będą mogli obdarzyć swoje postaci niezbędnym swagiem i prestiżem – Boo-ya! Nowością w CTR są ponadto unikatowe animacje związane z podium dla niektórych skórek, co wpłynie na jeszcze więcej frajdy z wygranych. A jeśli to nie wystarczy, to warto wiedzieć, że do gry trafią też postaci z Crash Nitro Kart.

Gracze będą zdobywać części gokartów grając w trybie Przygody, a do tego zbierając Wumpa Coins, otrzymując możliwość wyniesienia swoich pojazdów na nowy poziom w strefie Pit Stop. Co więcej, system rankingowy powraca i będzie obejmować klasy dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych. Niezależnie od tego, czy ktoś dopiero zaczyna zabawę w wyścigi, czy jest zawodowcem – każdy będzie mógł sprawdzić swoje możliwości.

Crash Team Racing Nitro-Fueled ukaże się 21 czerwca 2019 r.  Tylko skąd ja wezmę PlayStation 4?

[Źródło: CTR]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze