Ekipa bawi się ''To jesteś Ty''

  • Autor: jarock
  • Opublikowano: 04 Wrzesień 2017
  • Komentuj 0

JaRockowa ekipa miała ostatnio szansę odwiedzić należący do PlayStation Polska gaming room i wypróbować grę ''To jesteś Ty''. Było mega śmiesznie!

Przy ''To jesteś Ty'', czyli dostępnej tylko na PS4 grze towarzyskiej, będziecie mieli problem z zachowaniem kamiennej twarzy. Jeśli jesteście abonentem PS Plus to  ''To jesteś Ty'' czeka na Was za darmo do 26 października, warto więc dać jej szansę.

Zwłaszcza po tym jak zobaczycie naszą ekipę w składzie UrQueeen, Brunecia, Bandit, Seto, Bungo21 i GrabaGra, która miała okazję przetestować grę w warszawskim gaming roomie PlayStation. JaRockowcy bawili się przednio, co zresztą widać na załączonym filmie:

O towarzyskich walorach ''To jesteś Ty'' przekonał się też Rock, który co prawda do Warszawy nie mógł pojechać, ale na szczęście nic straconego - wraz z Yuuhim, Seto i Grabą rozegrali kilka partyjek przez internet:

Co trzeba zrobić, żeby móc pobawić się z ''To jesteś Ty'' w domu? Oprócz PS4 i abonamentu PS Plus musicie mieć jeszcze zainstalowaną na telefonie aplikację do gry, czy Twoje urządzenie spełnia wymagania możesz sprawdzić tutaj.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze