Niedługo Zjednoczymy się w Wichrogrodzie

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 04 Lipiec 2021
  • Komentuj 0

Już w sierpniu gracze Hearthstone dadzą świadectwo potędze i chwale Przymierza w Zjednoczonych w Wichrogrodzie, kolejnym rozszerzeniu do szalenie popularnej cyfrowej gry karcianej, która przyciągnęła ponad 130 milionów osób z całego świata. Miłośnicy Hearthstone odnajdą bijące serce Przymierza wśród dumnych murów Wichrogrodu – a także 135 zupełnie nowych kart zainspirowanych rozwojem bohaterów, którzy lada chwila pokażą, na co ich stać w tym jaśniejącym mieście.

135 nowych kart, nowe słowo klucze oraz Stormwind, znaczy Wichrogród!

W Zjednoczonych w Wichrogrodzie znaleźć można karty Serii zadań dla wszystkich klas. Każda z tych kart zawiera krótkie wprowadzenie w przygody, które ukształtowały nowych najemników wprowadzonych w Roku Gryfa. Gracze rozpoczynają rozgrywkę z kartami Serii zadań w ręku, a wykonanie każdego z zawartych na nich wyzwań zapewni im potężne efekty w grze. Po zakończeniu trzeciego etapu z każdej Serii zadań dany najemnik dołączy do ich drużyny jako legendarny stronnik.

Gracze chcący włączyć się w krzątaninę i handel trwające w Wichrogrodzie, muszą dodawać do swoich talii karty z Wymianą. Zapewniają one potężne efekty w konkretnych sytuacjach, a możliwość zamieniania ich na inne karty z talii za 1 kryształ many sprawia, że są bardzo wszechstronne.

Umiejętności rzemieślnicze z World of Warcraft przybywają do Hearthstone w postaci Narzędzi profesji umieszczanych w polu broni i odblokowujących wyjątkowe zdolności – na przykład Zestaw Pryzmatów paladyna, który wzmacnia siłę stronników w ręce gracza za każdym razem, gdy przyjazny stronnik traci Boską tarczę.

A na koniec, gracze mogą usiąść w siodle, zdobywając karty Wierzchowców. Pojawiają się one w rozgrywce w postaci wzmocnienia stronnika. Gdy zostanie on pokonany, jego dzielny wierzchowiec staje do walki.

Dodatek trafi do Hearthstone 3 sierpnia.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze