Wyciekł Battlefront II

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 12 Kwiecień 2017
  • Komentuj 2
Wcześniej mówiono, że Battlefronta II zobaczymy dopiero podczas Star Wars Celebration, ale widać ktoś się pospieszył i 30. sekundowy trailer wyciekł do sieci. Wygląda, że będzie epicko! Jeśli liczyliście na nieco bardziej rozbudowaną grę niż w przypadku pięknie wyglądającego, ale na dłuższą metę bardzo płytkiego Battlefronta, to najprawdopodobniej się nie rozczarujecie. Trailer ujawnia kilka interesujących rzeczy jakie muszą trafić do ''dwójki''.

Wracają pełnoprawne bitwy kosmiczne?

Wracają pełnoprawne bitwy kosmiczne?

Widzimy więc wielkie bitwy kosmiczne, jazdę na przypominających dinozaury jaszczurach z planety Hoth (coś jak konie w Battlefieldzie I?) no i oczywiście naszych ulubionych bohaterów - z nowej trylogii do gry trafi Kylo Ren i Rey, ale nie zabraknie też Dartha Maula czy Yody. Co do obiecanej nam kampanii dla pojedynczego gracza - tutaj trudno wyciągnąć jednoznaczne wnioski, ale sporo wskazuje na to, że zagramy służącą Imperium kobiecie. Skąd takie przypuszczenie? To własnie ją widzimy w krótkiej migawce jak z Endoru przygląda się destrukcji Gwiazdy Śmierci i to ona jest narratorem trailera (pomścijmy naszego Imperatora!). Na razie jakichkolwiek dalszych szczegółów nie ma, więcej o grze pewnie dowiemy się podczas wspomnianego już Star Wars Celebration, a jak nie to pewnie przyjdzie nam czekać aż do czerwcowego EA Play.

Patrzymy na główną bohaterkę kampanii dla pojedynczego gracza?

Patrzymy na główną bohaterkę kampanii dla pojedynczego gracza?

[źródło: Star Wars Rebels]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze