Od dziś Tytani za darmo!

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 30 Listopad 2016
  • Komentuj 0

Nadchodzi darmowy weekend z Titanfallem 2!

Nadchodzi darmowy weekend z Titanfallem 2!

W najbliższy piątek wszyscy chętni będą mogli za darmo wypróbować tryb multiplayer w Titanfall 2. Ci z Was, którzy opłacają EA abonament za EA Access/Origin Access do gry wskoczą już dziś. Titanfalla 2 można chyba nazwać najbardziej pechową grą tej jesieni. Produkcja zebrała bardzo dobre recenzje, chwalono ją między innymi za całkiem niezłą kampanię dla pojedynczego gracza i spore możliwości customizacji naszego Tytana. Okazało się to jednak za mało, żeby podbić listy sprzedaży. Winę za to w dużej mierze ponosi nie najszczęśliwsza data premiery gry, którą wypuszczono na tydzień po Battlefieldzie I i na tydzień przed najnowszym Call of Duty. EA jednak się nie poddaje i będzie próbowało przyciągnąć Was do gry Respawn. Dziś, o ile macie abonament EA Access/Origin Access, możecie wskoczyć do tytana i zobaczyć jak działa tryb dla wielu graczy. Jeśli Elektronikom nie płacisz, albo pod telewizorem leży PS4, to dla Ciebie testy zaczną się w piątek drugiego grudnia. Trial zakończy się w niedzielę.
_6hViuy3kc Respawn zapewnia, że nie przewiduje się żadnych ograniczeń czasowych - podczas weekendu można grać w opór. To znaczy na wszystkich mapach, we wszystkich trybach i całym dostępnym w grze arsenałem. Mało tego! Trzeciego grudnia Titanfall 2 otrzyma pakiet DLC pod tytułem ''Renegat z Miasta Aniołów'', z którego gracze z triala również będę mogli skorzystać. W DLCeku znajdzie się remasterowana mapa Miasto Aniołów z pierwszej części gry oraz ''pistolet Elitarny Skrzydłowy, sześć zestawów Tytanów i nową egzekucję pilota''. To co? Byle do piątku!

Może darmowy weekend skusi Was do zakupu?

Może darmowy weekend skusi Was do zakupu?

[źródło: titanfall.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze