Black Ops III w listopadzie

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 27 Kwiecień 2015
  • Komentuj 9
Po 3 latach pracy studio Treyarch już na jesień gotowe będzie oddać w nasze ręce swoje najnowsze dziecko: Call of Duty Black Ops III. Wygląda na to, że twórcy szykują dla nas całkiem sporo zmian w porównaniu do poprzedników.  Najciekawiej, moim zdaniem, zapowiada się kampania fabularna bo będzie mogło w niej wziąć udział czterech graczy w trybie co-op. Co więcej twórcy pozwolą dwóm graczom na równoczesną grę na jedynym komputerze dzięki splitscreenowi. 1264x711 (3) Co jeszcze czeka nas z nowości? Przede wszystkim nowy system ruchów. Jeśli zobaczyliście już trailer to widzieliście, że żołnierze będą potrafili biegać po ścianach, strzelać pod wodą, a ich cybernetycznie zmodyfikowane dłonie w sekundę potrafią zmienić się w śmiercionośną broń. A to wszystko na pewno przyda się Wam podczas rozgrywki multi. W tym trybie będziecie mogli wybrać jednego z dziewięciu dostępnych ''specjalistów'', każdego dysponującego jakąś unikatową umiejętnością. Taki na przykład Outrider korzysta z kompozytowego łuku, a Seraph strzela wielkokalibrowym rewolwerem. Dodatkowo nic ma nie stać na przeszkodzie by swojego żołnierza ''skroić pod siebie'' zmieniając jego wygląd. Nie zabraknie też możliwości ''kokszenia'' pukawek dzięki trybowi Gunsmith, który pozwoli Wam na bardzo głęboką ingerencję w każdą spluwę. 1264x711 (4) Jeśli idzie o samą fabułę do większych fajerwerków bym się nie spodziewał. Gra zabiera nas do świata przyszłości ( kilkadziesiąt lat po wydarzeniach z ''dwójki'') zdominowanego przez technologię, która dla większości ludzi stanie się przekleństwem i źródłem wojen. Jeśli tęskniliście za rozwalaniem zombiaków to wiadomość, że nieumarlaki trafią do gry dzięki chwilowo owianemu tajemnicą ''zombie mode'' na pewno Was ucieszy. 1264x711 (1) Nowością dla serii jest również planowana beta. Uzyskacie do niej dostęp jeśli zdecydujecie się na zakup pre-ordera. Zanim jednak rzucicie się do sklepów to zerknijcie na wymagania jakie Black Ops III postawi przed Waszymi komputerami:

System operacyjny: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit

Procesor: Intel® Core™ i3-530 - 2.93 GHz / AMD Phenom™ II X4 810 - 2.60 GHz

Pamięć operacyjna: 6 GB RAM

Karta graficzna: NVIDIA® GeForce® GTX 470 - 1GB / ATI® Radeon™ HD 6970 - 1GB

DirectX: 11

Internet: szerokopasmowe łącze

Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX

Martwić wymaganiami nie muszą się za to posiadacze konsol najnowszej generacji, na których gra również się oczywiście pokaże. Niestety Ci z Was, którzy ciągle korzystają z PS3 i Xboxa 360 na wypróbowanie Black Ops III nie mają co liczyć.

Gra ma pojawić się w sprzedaży 6 listopada 2015 roku.

1292x711

[źródło: callofduty.com, eurogamer.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze