Barotrauma jest gotowa do wypłynięcia

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 14 Marzec 2023
  • Komentuj 0

Po niemal czterech udanych latach w Early Access, sci-fi submarine symulator Barotrauma jest gotowy do podjęcia swojej największej jak dotąd misji: wypłynięcia na pełną premierę. Gra jest już dostępna na Steamie. Aby uczcić tę wyjątkową okazję i zanurzyć graczy w głębinach Europy, wydawca Daedalic Entertainment oraz deweloperzy FakeFish i Undertow Games opublikowali nowy materiał wideo poświęcony Barotraumie.

Barotrauma jest gotowa do wypłynięcia

Barotrauma to symulator łodzi podwodnej w klimacie sci-fi z kampanią przeznaczoną zarówno dla jednego gracza, jak i trybami kooperacyjnymi obsługującymi do 16 graczy, którzy będą musieli poruszać się na głębokościach zamarzniętego księżyca Jowisza - Europy i wypełniać różne misje. We współpracy ze swoją niezwykle zaangażowaną i pełną pasji społecznością, deweloperzy FakeFish i Undertow Games znacznie rozbudowali i ulepszyli grę od czasu jej premiery w trybie Early Access latem 2019 roku.

Całkowicie przerobili kampanię i samouczki, dodali nowe potwory, misje i placówki, poprawili grafikę i środowiska, zaimplementowali skryptowy system zdarzeń i znacznie więcej. Wszystko to było możliwe tylko dzięki opiniom i wsparciu ponad 30 000 członków Discord, a także 60 000 wpisów stworzonych przez graczy w Warsztacie Steam. Aby pokazać oddanie zespołu swoim graczom i fanom, twórcy dodali do podstawowej gry łódź podwodną stworzoną przez graczy w ramach konkursu skierowanego do społeczności.

Porywający i nierzadko zabawny chaos Barotraumy jest zarówno interesujący do grania, jak i oglądania, dzięki proceduralnie generowanym poziomom, zabawnej fizyce ragdoll i pełnemu wsparciu dla modów. Ale uważaj: niektóre zagrożenia są bliżej niż myślisz. Opcja trybu zdrajcy w grze wieloosobowej może losowo przydzielić graczy do roli tajnych konspiratorów, którzy będą mieli do wykonania własne misje, takie jak zabójstwo czy sabotaż.

Więcej informacji jest dostępnych na platformie Steam.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze