Wybuchowy zwiastun boomerskiego Mouse

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 15 Grudzień 2023
  • Komentuj 0

Studio Fumi Games z radością informuje, że ich wyczekiwany boomerski shooter MOUSE odpali w 2025 roku na PC. Więcej szczegółów, a w tym informacje o konkretnej dacie premiery i innych platformach zostanie ujawnione w przyszłym roku.

Wybuchowy zwiastun boomerskiego Mouse

MOUSE, pierwszoosobowa strzelanka w klimacie noir, która czerpie inspirację z klasycznych kreskówek z lat 30. ubiegłego wieku, została zaprezentowana na początku tego roku, generując ogromne oczekiwania wśród globalnej społeczności graczy.

MOUSE wyróżnia się unikalnym stylem wizualnym, przenosząc graczy do nostalgicznej ery wczesnych animacji. Wciel się w rolę prywatnego detektywa poruszającego się po mrocznym mieście pełnym gangów, mafii i typków spod ciemnej gwiazdy. Podejmij się poszukiwania sprawiedliwości w mieście pogrążonym w chaosie i zepsuciu, wykorzystując zróżnicowany arsenał broni, ulepszeń i materiałów wybuchowych, aby udaremnić przejęcie władzy przez skorumpowanych polityków.

Wymyślna broń i charakterystyczny wskaźnik zdrowia, w połączeniu z wrogami zachowującymi się jak postacie wyjęte z kreskówek, dodają lekkości tradycyjnej, intensywnej rozgrywce FPS. Mimo że gra znajduje się we wczesnej fazie produkcji, Fumi Games z wielkim entuzjazmem dzieli się nowymi materiałami i zapewnia swoją społeczność o byciu otwartym na jej głos.

Bądź na bieżąco z kolejnymi aktualizacjami i koniecznie sprawdzaj wiadomości o grze na Steam.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze