Blood West otrzymał drugi rozdział

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 01 Listopad 2022
  • Komentuj 0

Blood West zadebiutował we Wczesnym Dostępie w lutym 2022 roku i od tamtego czasu podbił serca wielu graczy, o czym świadczy ponad 90% pozytywnych ocen na platformie Steam. Hyperstrange, czyli polskie studio będące producentem i wydawcą gry, kontynuuje rozwój tytułu. 31 października Blood West otrzyma drugi rozdział, który wprowadzi sporo nowości! Ponadto gra aktualnie jest dostępna w niższej cenie w ramach halloweenowej wyprzedaży Dom Strachów Steam.

Blood West otrzymał drugi rozdział

Sukces, jaki Blood West odniósł po premierze w wersji Early Access, sprawił, że Hyperstrange zdecydowało się zmienić podejście do gry. Pierwotnie miała być ona tytułem o mniejszej skali, nad którym będzie pracował mniejszy zespół. Jednak społeczność graczy tak pozytywnie przyjęła Blood West, że studio postanowiło zaangażować w projekt większą liczbę osób. Efektem bardziej intensywnego rozwoju gry jest między innymi mocno rozbudowany i wprowadzający wiele nowych elementów drugi rozdział!

Jedną z najważniejszych nowości, które pojawią się w Blood West wraz z drugim rozdziałem, jest całkowicie nowa, największa dotychczas mapa. Imponujący będzie jednak nie tylko rozmiar lokacji nazwanej Swamps, lecz również poziom naszpikowania jej detalami i smaczkami dla graczy. Arsenał dostępny w Blood West zostanie wzbogacony poprzez dodanie nowych broni, a gracze zyskają także dostęp do nowych przedmiotów i artefaktów.

Na nowej mapie w Blood West będzie można częściej spotkać NPC-tów, od których gracze uzyskają bardziej rozbudowane zadania. Z kolei, odwiedzając bagna, trzeba się będzie liczyć z napotkaniem nowych potworów. Hyperstrange ma także dobrą informację dla graczy, którzy niecierpliwie czekają na kolejną dawkę tajemniczych wyzwań: drugi rozdział Blood West wprowadzi do gry nowe zagadki do rozwiązania!

Z okazji Halloween Blood West dostępny jest w obniżonej cenie. Gra jest częścią wyprzedaży Dom Strachów Steam i aktualnie można ją kupić o 25% taniej, czyli za 37,49 PLN. Promocja trwa do 1 listopada do godziny 18:00.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze