Niech leje się jucha w INCISION!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 21 Wrzesień 2022
  • Komentuj 0

INCISION to z jednej strony gra tak obskurna i brudna, że graczom mogą przydać się zastrzyki przeciwtężcowe. Z drugiej strony, ta krwawa strzelanka pierwszoosobowa, wydana przez Hyperstrange, przywiązuje dużą wagę do zachowania... czystości, a także wierności korzeniom gatunku.

Niech leje się jucha w INCISION!

INCISION posiada wiele cech, które sprawiły, że Quake i Quake 2 były tak wyjątkowymi produkcjami i dzięki temu trafi w gusta graczy, którzy docenią współczesne odrodzenie "retro shootera". Jednak INCISION jest czymś więcej niż tylko hołdem dla klasyków gatunku. Podobnie jak popularny Dusk, wykorzystuje ona to samo pudełko kredek w kolorach retro, aby namalować swój własny, mroczny obraz.

INCISION poraża zmysły gracza wizją świata, w którym sama struktura rzeczywistości jest dziwna i niepokojąca. Tajemnicza masa żywego ciała i metalu rozprzestrzenia się po świecie, deformując wszystko, co się z nim wiąże. Tę koszmarną scenerię dopełnia wyjątkowa, industrialna ścieżka dźwiękowa skomponowana przez Frédéricka "INI" Chicoine'a.

Gra ukazała się na Steamie we Wczesnym Dostępie pod szyldem Hyperstrange, warszawskiego wydawcy i studia indie, które do tej pory przyniosło nam takie gry jak POSTAL: Brain Damaged, Blood West, czy Jupiter Hell. Pierwszy rozdział tego jednoosobowego shootera oferuje około 4-5 godzin wyzwania, akcji i horroru. Premiera gry zbiega się z festiwalem fanów retro shooterów, Realms Deep, dzięki czemu regularna cena 49,99 złotych została obniżona o 15%.

Posiadacze takich tytułów jak wspomniany Dusk, POSTAL: Brain Damaged, a także Nightmare Reaper, Hedon, Project Warlock i innych, mogą uzyskać dodatkowe zniżki na zakup INCISION w ramach pakietów "Complete your Collection".

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze