Wybieracie się na Pyrkon 2022?

  • Autor: ja, rock
  • Opublikowano: 05 Czerwiec 2022
  • Komentuj 0

Pyrkon. Jedyne takie miejsce, które w ciągu trzech dni opowiada dziesiątki tysięcy historii. Jedyny taki czas, kiedy Poznań staje się tętniącym od emocji, fantastycznym sercem Europy. Jedyni tacy ludzie, którzy porozumiewają się bez barier, bez stereotypów i bez podziałów. Pyrkon to miejsce, czas i ludzie, którzy pozostawiają w pamięci niezatarty ślad. I w tym roku go nie zabraknie!

Wybieracie się na Pyrkon 2022?

Serdecznie zapraszamy na tegoroczną edycję bodaj największego lub najpopularniejszego lub najlepszego (niepotrzebne skreślić) konwentu w Polsce. Czas pandemii za nami, więc impreza może rozwinąć skrzydła i pokazać się w swoim pełnym majestacie. Kiedy? Od 17 do 19 czerwca, więc już niedługo. Gdzie? Niezawodnie w  Międzynarodowych Targach Poznańskich, które są… w Poznaniu (tak, pojawia się takie pytanie i to często).

Cóż to ma wspólnego z nami? Ano to, że będziemy na imprezie, więc pojawi się możliwość zbicia piątki, pogadania czy wspólnego uczestniczenia na prelekcjach. Patrząc na program tegorocznego Pyrkonu, będzie w czym wybierać, więc nawet największe marudy znajdą coś dla siebie. Konkurs piosenki krasnoludzkiej? Może wieczorny maraton z Spy x Family? Albo spotkanie z jakimś gościem imprezy, np. Robertem M. Wegnerem, autorem Opowieści z meekhańskiego pogranicza? Możliwości nie zabraknie na Pyrkonie!

Wstęp na imprezę jest płatny, a bilety możecie kupić w tym miejscu. Warto zrobić to wcześniej, bowiem zwyczajnie nabędziecie je w ten sposób taniej. Do dyspozycji są wejściówki jednodniowe, a także na wszystkie dni imprezy. I cóż możemy jeszcze dodać? Do zobaczenia na Pyrkonie i bawcie się wyśmienicie!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze