Wspierajcie Tipsa w ramach GeForce Garage

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 27 Wrzesień 2017
  • Komentuj 1

Już w najbliższy wtorek Nvidia rusza z kolejną edycją GeForce Garage. Tym razem zawodnicy z Czech, Rumunii i Polski zmierzą się w 24-godzinnym pojedynku, którego celem będzie stworzenie jak najciekawszej obudowy nawiązującej do Destiny 2. Wszystko oczywiście zobaczycie na żywo!

Polacy w składzie Jarek ''Blackwhite” ArczyńskiMaciej ''Urban'' Nowak oraz nasz własny JaRockowy Staszek ''Tips'' Wiertelak, podejmą w katowickiej ESL Arena reprezentantów Czech i Rumuni.

Wszystkie drużyny będą korzystały z takich samych narzędzi, większość z nich można kupić w każdym sklepie dla majsterkowiczów -w ruch pójdą szlifierki, wycinarki, młotki, a nawet spawarki! Do komputerów trafią komponenty wielu uznanych firm, między innymi dyski SSD od Samsunga, pamięci G.Skill czy obudowy od Fractal Design. 

Zadanie jest proste - stworzyć unikalną maszynę inspirowaną grą Destiny 2. Teamy będą miały na to dokładnie 24 godziny, co wydaje się wystarczające, ale kiedy tworzy się prawdziwe komputerowe arcydzieła, to każda minuta jest na wagę złota. GeForce Garage: Destiny of Titans rusza już w najbliższy wtorek o godzinie 19:00. Całość będziecie mogli śledzić na żywo wchodząc na twitchowy lub YouTubowy kanał Nvidii. Dodatkowe informacje o postępie prac znajdziecie też na Facebooku.

Destiny of Titans to już druga (po marcowej) edycja garażu GeForce'a. W marcu wydarzenie oglądało około 200 tysięcy widzów, a Destiny of Titans ma szansę okazać się sporo większe - tutaj sporo zależy od Was! Jednak ze Staszkiem jako kapitanem o wynik możemy być jednak chyba spokojni.

Na koniec zostawiam Was z krótkim podsumowaniem marcowego Rise Of Titan, a z Wami widzimy się we wtorek o godzinie 19:00!

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze