Andromeda w marcu

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 05 Styczeń 2017
  • Komentuj 1

Witaj ponownie turiański księżycu! A nie... nie ta część.

Witaj ponownie turiański księżycu! A nie... nie ta część

Wczorajszy dzień był krokiem milowym dla Andromedy. Kiedy już wypłynęły najciekawsze informacje, Mac Walters dzielnie trzymał fanów na swoim Tweeterze wdając się z nimi w dyskusję. Teraz jednak wiemy najważniejsze, gra wyjdzie w marcu, tak jak to zresztą przewidywano.
I o ile w północnej części Ameryki gra wyjdzie już 21 marca, to cała reszta świata musi poczekać dwa dni do zaplanowanej 23 marca światowej premiery. Wytrzymamy. To była pierwsza z wiadomości, jakimi postraszył nas wczoraj BioWare. W godzinach dla nas nocnych, odbył się też event NVIDIA CES 2017, na którym pokazano dodatkowy, dwuminutowy zwiastun, oraz uwolniono pokaźną ilość screenów. ces-2017-screenshot-18 ces-2017-screenshot-09 3176982-m2 Co nowego na trailerze? Pokazano kawałek misji z Peebee, trochę interfejsu, kilku przeciwników i coś, co mnie osobiście przepełnia nadzieją – czyli znikomą ilość osłon. Prawdopodobnie walka zmieni się z przyklejania do ścian na szarżowanie po całym polu bitwy. Miła odmiana po poprzednich częściach. Trochę martwi mnie podobieństwo do otoczenia i wrogów do tego co widzieliśmy w poprzednich częściach. Wszystko jednak wygląda i wydaje takie odgłosy, jakbyśmy już to kiedyś gdzieś widzieli, a przecież nowa galaktyka miała być tak różna od tego co już poznaliśmy.

Czy Wam też ten wróg kogoś przypomina?

Czy Wam też ten wróg kogoś przypomina?

Czy wy też nie możecie doczekać się premiery? Co myślicie o pokazanych do tej pory fragmentach rozgrywki? Koniecznie dajcie znać w komentarzu. [Źródła: youtube.com, gameinformer.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze