Andromeda już w marcu?

601231

Po zakończeniu trylogii Sheparda długo oczekiwaliśmy na nowe informacje. Dostawaliśmy je rzadko i w skąpej ilości. Przez długi czas spekulowano o umiejscowieniu w czasie gry i głównych bohaterze. Informacji trochę się zebrało, ale ta najważniejsza skryła się w mgle milczenia. Czyżby twórcy uznali, że czas podzielić się radosną nowiną?

Na Amazonie z konta BioWare wystawiono ofertę kupna art booka. Nie było by w tym nic szczególnie ważnego, gdyby nie dopisek „Dark Horse wypuści The Art of Mass Effect: Andromeda równocześnie z grą”.

andromeda

Premiera książki ma mieć miejsce 21 marca 2017 roku. Póki co nie jest to pewna informacja, jednak możemy się spodziewać jej szybkiej weryfikacji. Zbliża się N7 Day (7 listopada), któremu zawsze towarzyszą nowe informacje.

Nie ma lepszej okazji niż święto Mass Effecta, by przedstawić oficjalnie premierę gry, a skoro nikt oferty z Amazonu nie usunął, możemy założyć już dzisiaj, że informacja jest prawdziwa.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!