Flynn odchodzi, Hudson wraca

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 19 Lipiec 2017
  • Komentuj 2

Wczoraj na blogu BioWare pojawiła się ważna informacja. Właściwie list otwarty, od samego Aaryna Flynna. Człowieka, który w dziale Edmonton spędził 17 lat życia, a do którego dołączył zaraz po skończeniu edukacji. I to właśnie ten człowiek, wraz z końcem lipca, zakończy swoją współpracę z firmą-matką.

Aaryn dziekuje za lata pięknych chwil.

Flynn zajmował stanowisko głównego managera BioWare. Teraz jego miejsce zajmie Casey Hudson, wracając do firmy po trwającej 3 lata rozłące! 

Warto przypomnieć, że to właśnie Hudson był jednym z odpowiedzialnych za ukochaną przez fanów trylogię Mass Effect. Czy zmiany spowodowane są ''porażką'' Andromedy? Czy BioWare planuje wskrzesić Mass Effecta w duchu oryginalnej trylogii? Czy może te działania mają poprawić nadszarpnięte zaufanie fanów przed premierą tworzonego aktualnie Anthema? 

[Źródło: blog.bioware.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze