Marcin wygrał ''Potwora swoich marzeń''

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 28 Grudzień 2016
  • Komentuj 0

Marcinowi gratulujemy zwycięstwa!

Marcin odbiera od Staszka swojego potwora

Kiedy wraz z Emag.pl organizowaliśmy konkurs, w którym do wygrania był ''Potwór Twoich marzeń'', czyli wart sześć tysięcy złotych komputer, nie spodziewaliśmy się takiego odzewu. Sprzęt ostatecznie trafił do Marcin Wieelocha, gratulujemy! Dzięki Wam udało się nam zebrać prawie 200 tysięcy złotych, wszystkie pieniądze trafiły na konto fundacji organizującej Szlachetną Paczkę. Wielkie dzięki, że byliście z nami przez ten czas, tylko dzięki Wam udało się przekazać tak ogromną kwotę. Przy okazji Ja,Paczki wraz z naszymi partnerami organizowaliśmy też przeróżnego rodzaju konkursy. W ''Potworze Twoich marzeń'' mieliście za zadanie złożyć sobie komputer o wartości sześciu tysięcy złotych w sklepie Emag.pl i powiedzieć nam dlaczego użyliście takich, a nie innych komponentów. Naszym zdaniem najlepiej z tego zadania wywiązał się Marcin Wieloch i to właśnie jego odwiedził Staszek ''Tips" Wiertelak, który nie dość, że złożył ''potwora'' w jedną całość, to jeszcze wykonał dla niego specjalną obudowę. Proces powstawania ''potwora'' oraz moment przekazania nagrody w ręce Marcina możecie zobaczyć na przygotowanym przez Staszka filmie:
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział w Ja,Paczce! Mamy nadzieję, że dobrze się z nami bawiliście. Widzimy się na kolejnej Ja,Paczce już za rok! Na koniec zostawiam Was z małą galerią, unnamed-1 unnamed-3 unnamed-8 unnamed-11 unnamed-4-kopia

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze