Charytatywny tatuaż na pośladkach

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 11 Lipiec 2018
  • Komentuj 4

Zdarza się, że podczas zbiórek charytatywnych streamerzy wyznaczają próg, po którym dzieją się obiecane fanom rzeczy. Przy okazji WOŚPa czy JaPaczki nie raz zdarzyło się, że zmusiliście jednego z naszych streamerów do pofarbowania brody i innych zabiegów estetycznych. Jest to kompletnie normalne, i co najwazniejsze skutecznie napędza fundusze na szczytne bądź co bądź cele.

Jednak granica dobrego smaku została przekroczona podczas wczorajszego streama dla społeczności Destiny 2, gdzie dwójka z czterech hostów została wyzwana do wytatuowania sobie pośladków bliźniaczymi tatuażami. Pope Bear i Patrick "Holtzmann" Casey dostaną nowe dziarki, a St. Jude Children's Research Hospital dostanie pieniądze uzbierane podczas maratonu charytatywnych streamów GuardianCon.

Żeby osiągnąć cel, widzowie musieli zdonejtowac 100 tysięcy dolarów do pełnej kwoty 1.5 miliona. Połowa tej kwoty wpłynęła zaledwie w pół godziny, więc nie trzeba było długo czekać aż panowie potwierdzą, że wytatuują sobie bliźniacze serca na pośladkach.

Sprawę przyklepał ostatecznie inny streamer Destiny 2, który wpłacił 25 tysięcy dolarów, z dopiskiem ''those butts are getting tattooed''. 

Co na to żona Pope'a Bear'a? Według słów streamera ''nie mogłaby być bardziej szczęśliwa z powodu męża dzielącego tatuaż na tyłku z innym mężczyzną''.

To co, podbijamy stawkę na następnym streamie charytatywnym JaRocka? 

[Źródło:pcgamer.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze