Wrota Piekieł staną otworem 23 września

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 16 Czerwiec 2021
  • Komentuj 0

23 września gracze na całym świecie będą mogli podjąć próbę ocalenia Sanktuarium przed zagładą w Diablo II: Resurrected – dopracowanej i zremasterowanej wersji gry Diablo II i dodatku Lord of Destruction – dwóch legendarnych już dzieł wchodzących w skład serii definiującej gatunek fabularnych gier akcji. Tak, to już niedługo!

Diablo II: Resurrected przybędzie we wrześniu!

W Diablo II: Resurrected kultowe modele 2D postaci z oryginalnej wersji gry stają się w pełni animowanymi bohaterami 3D, którzy będą przemierzać odświeżony i zremasterowany w najdrobniejszych (i często krwawych) szczegółach mroczny świat fantasy zwany Sanktuarium.

Weterani, którzy wciąż z łezką w oku wspominają wciągającą atmosferę niezwykłych sekwencji fabularnych z oryginalnej wersji Diablo II, z radością obejrzą 27 minut przerywników filmowych – wiernie odtworzonych na podstawie cieszących się uznaniem oryginałów w oszałamiającej jakości i wysokiej rozdzielczości dopasowanej do ducha zmodernizowanej oprawy graficznej gry.

Diablo II: Resurrected w pełni wykorzystuje możliwości współczesnych platform do gier, ale zachowuje jednocześnie ponadczasową, dynamiczną rozgrywkę w stylu hack and slash, która jest dziś tak samo wciągająca jak 20 lat temu. Wprowadzono w niej kilka zmian poprawiających komfort gry, których fani domagali się od dawna – na przykład powiększoną skrytkę oraz automatyczne podnoszenie złota.

Gracze, którzy chcą poczuć czar wspomnień związanych z wirującymi młotami i eksplodującymi zwłokami mogą z pomocą jednego przycisku porzucić wszelkie ulepszenia oprawy graficznej i przenieść się do świata wyglądającego tak jak 20 lat temu, renderowanego w rozdzielczości 800x600.

Otwarte beta-testy Diablo II: Resurrected rozpoczną się w sierpniu na wybranych platformach. Obejmą 5 z 7 wysoce konfigurowalnych klas postaci z oryginału. Gracze do wyboru będą mieć amazonkę, barbarzyńcę, czarodziejkę i paladyna z podstawowej wersji Diablo II oraz druida z rozszerzenia Lord of Destruction. Nekromanta i zabójczyni trafią w ręce graczy wraz z oficjalną premierą Diablo II: Resurrected.

Stworzona przez Blizzard Entertainment i wewnętrzne studio Vicarious Visions gra Diablo II: Resurrected trafi na komputery z systemami Windows za pośrednictwem platformy Battle.net oraz na konsole Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch. Cena detaliczna to niecałe 40 euro, a za specjalny zestaw Diablo Prime Evil Collection zapłacimy niecałe 60 euro. Zawierać będzie:

  • Diablo II: Resurrected
  • Diablo III: Eternal Collection – wersja ta zawiera grę Diablo III, dodatek Reaper of Souls oraz pakiet Przebudzenie Nekromantów
  • Zwierzak Mefisto i skrzydła Objęcia Nienawiści w grze Diablo III

Gracze, którzy zamówią Diablo II: Resurrected lub Diablo Prime Evil Collection w przedsprzedaży, otrzymają zestaw do transmogryfikacji Dziedzictwo Arreat w Diablo III (dostępny w grze przed 23 września).

No to co, będzie grane?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze