Wrath of the Lich King Classic coraz bliżej

*Najlepszy to rzecz subiektywna. Wiele osób twierdzi, że TBC było ciekawsze, niektórzy twierdzą, że Pandy, a spore grono zaznacza, że to Legion zasługuje na to miano. Niemniej to WotLK kojarzony jest z tym twierdzeniem i dlatego z niego skorzystałem. Kłótnie na bok, pora na konkrety, a te są takie, że Wrath of the Lich King w wersji klasycznej przybędzie w tym roku.

Wrath of the Lich King Classic coraz bliżej

Nie jest to żadna niespodzianka, bowiem Blizzard to oficjalnie ogłosił i zapowiedział. Niemniej nie podał daty, więc zaczęły się spekulacje. Ostatnia aktualizacja z nowościami już praktycznie wchodzi do The Burning Crusade Classic, więc nowe rozszerzenie powinno pojawić się niedługo. W Sunwell zabawimy czas jakiś, ale przecież ta zawartość wkrótce się znudzi. Czyżby zatem WotLK przybył do nas w wakacje?

Niekoniecznie. W ciągu najbliższych dwóch-trzech miesięcy Blizzard uruchomi testy beta Wrath of the Lich King Classic, więc premiera nie będzie miała miejsce ani w czerwcu ani w lipcu. Sierpień również należy raczej wykluczyć. Wrzesień jest prawdopodobny, ale należy pamiętać jeszcze o dwutygodniowym pre-patchu. Najrozsądniej jest zatem założyć październik-listopad. Kiedy to jednak faktycznie będzie miało miejsce? Na pewno w 2022 roku i tyle wiemy!

Czekacie na Wrath of the Lich King Classic?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze