Nareszcie nowy tryb gry w Overwatch!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 12 Styczeń 2019
  • Komentuj 1

Tak jak wczoraj pisałam, niewiele dobrych wieści dociera do nas odnośnie Blizzarda i ich gier. Stojący w miejscu Overwatch dostawał co prawda jakieś skórki (tak jak aktualnie trwające wyzwanie Bastet na legendarna skórkę dla Any) czy świąteczne, bardzo udane skórki. Wciąż było to jednak za mało, a grze brakawało nowego trybu. Nie pomagają nawet nowe mapy, np. Pusan czy nowi bohaterowie, tacy jak Ashe i Bob. 

W pierwszym roku każdy event dostawał swój własny tryb. Futbolucio, Insurekcja, Polowanie na Yeti, Zemsta Złomenstaina. Później zdarzały się lekkie modyfikacje. Pojawiło się kilka nowych trybów w salonie gier, ale to wszystko. Nic dziwnego, że przyszedł czas na ogłoszenie nowej fabularnej misji poszerzającej lore gry, który został ostatnio zaburzony przez homoseksualizm Soldiera. 

Misja pojawi się przy okazji eventu Archiwa, czyli jedynego wydarzenia, który dostaje jeszcze nowości fabularne. Ostatnio mogliśmy wcielić się w ekipę Blackwatch: Moirę, Genjiego, Reapera i McCree w trakcie wykonywania misji Odwet na mapie Rialto. 

Misje Archiw pojawiają się zazwyczaj z początkiem kwietnia, więc zapewne i tym razem będzie tak samo. Nie wiemy jeszcze jaka historia zostanie opowiedziana, oraz kórzy bohaterowie wezmą udział w głównej misji. Warto jednak czekać, bo możliwe, że tak jak po Odwecie dostaniemy nową mapę, a może nawet kolejną z 7 zapowiedzianych na BlizzConie postaci. W końcu jakieś nowości! 

Jednak zanim doczekamy się eventu Arichiwa, przed nami jedno z bardziej kolorowych wydarzeń. Chiński Nowy Rok, którego znakiem będzie świnia, a rozpocznie się 5 lutego. Już wyobrażam sobie tę legendarną skórkę dla Wieprza!

[Źródło:youtube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze