Wraca The Settlers

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 21 Sierpień 2018
  • Komentuj 3

Ubisoft ostatnio często zaskakuje mnie w pozytywny sposób. Tym razem oddział Blue Byte, z Volkerem Wertichem (twórcą serii) na pokładzie, zapowiedział powrót klasycznej serii The Settlers oraz kolekcji historycznej, zawierającej wszystkie pozostałe części. I to jest mega informacja, bo w Settlersów zagrywałam się za dzieciaka, zresztą, nie tylko ja.

Dynamiczny świat na silniku Snowdrop, zmiany w mechanice żywienia i pracy. Otwarcie gamescomu z taką informacją to doskonały początek dnia. Trailer pokazuje, że dalej będzie to kolorowa, przyjazna gra, którą pamiętamy z dawnych lat. W ósmej części czeka na nas wiele nowości względem poprzednich gier, ale pozostanie kilka mechanik znanych z całej serii.

The Settler pojawić się ma jesienią przyszłego roku, a teraz by uczcić 25-lecie marki możemy szykować się na pozostałych siedem odnowionych części w pełnych wersjach, bo prawdopodobnie wszystkie zostaną dodane do kolekcji historycznej z rozszerzeniami. The Settlers History Collection zawierać będzie: The Settlers II, The Settlers III, The Settlers IV, The Settlers: Dziedzictwo Królów, The Settlers: Narodziny Imperium oraz The Settlers 7: Droga do Królestwa. I co najwazniejsze, we wszystkie stare części Settlersów zagramy już 18 listopada 2018!

Dla krótkiej nostalgii i przypomnienia polecam przegląd serii. :)

[Źródła: ubisoft.comyoutube.comgry-online.pl]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze