Od zmierzchu do Casa Bonita

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 07 Marzec 2018
  • Komentuj 5

To pewnie zupełny przypadek, że akcja DLC do South Park: The Fractured But Whole dotyczy Meksyku, a raptem chwilę temu Oscara za najlepszy film animowany dostało Coco, ale złożyło się fenomenalnie dla Ubisoftu, bo dodatek wychodzi już 20 marca, a ci co poczuli zew un Poco Loco z pewnością chcą więcej Meksyku!

Poczujcie klimat de la muerte wcielając się w nową klasę postaci  ''zrodzonego w zaświatach''. Korzystając z okultystycznych mocy i wsparcia gotyckiego supportu Henrietty odbijcie Casa Bonita, ulubioną knajpkę Cartmana, okupowaną przez wampirze pomioty! 

Tytuł dodatku nie jest przypadkowy. Od zmierzchu do Casa Bonita nawiązuje do kultowego już filmu Od zmierzchu do świtu z 96 roku, którego scenariusz napisał Quentin Tarantino i sam wcielił się w jednego z gównych bohaterów. Akcja działa się rzecz jasna w knajpie w Meksyku, którą opanowaly wampiry. Wszystkie analogie są jasne i oczywiste, a kto nie oglądał filmu powinien szybciutko nadrobić zaległości, by cieszyć się wszystkimi nawiązaniami w grze.

Wyruszcie odbić Casa Bonita już 20 marca!

Jeżeli Ubisoft odda ducha filmu, to nowy dodatek może być strzałem w 10-tkę. Za nową przygodę przyjdzie nam zapłacić 49,99zł.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze