20 minut Watch Dogs 2

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 30 Sierpień 2016
  • Komentuj 3
Część tego fragmentu można już było zobaczyć podczas Gamescomu, ale odpowiedzialny za animację w grze Colin Graham, uzupełnia to wszystko swoim komentarzem i pokazuje kilka nowych opcji.  Jeśli czekacie na drugą część hakerskiego Watch Dogs, to ten rozbudowany fragment rozgrywki powinien rzucić nieco więcej światła na to jak będzie wyglądał skończony produkt. Deweloper wspomina też o kilku ciekawostkach związanych z grą. Co znalazło się w gameplay'u? Przede wszystkim jest to pierwsze tak rozbudowane spojrzenie na samo miasto, które jak widzicie wygląda na całkiem spore. ''Kopa'' dostał też kulejący nieco w pierwszej części model jazdy samochodem, za którego powstanie odpowiada teraz Ubisoft Reflections (seria Driver). Oprócz tego zobaczymy kilka nowych możliwości jakimi dysponuje bohatery gry Marcus Holloway - chodzi głównie o jego hakerskie zdolności, których wachlarz znacznie się powiększył względem tego co widzieliśmy w podstawce.

Napadnij na gang. Z kumplem!

Napadnij na gang. Z kumplem!

Mało? Graham dorzuca latanie dronem oraz całkiem smakowicie wyglądający edytor wyglądu naszej postaci (wybierz sobie swój ulubiony kolor kapci). Jest też mowa o nowym trybie ''Bounty Hunter'', w którym nawet do trzech graczy rozpoczyna polowanie na czwartego hakera. Celem jest likwidacja przeciwnika zanim dopadną go gliny lub skończy się czas. Na filmie znajdziecie też fragment rozgrywki, w którym wraz z innym graczem będziecie musieli przekraść się i zhakować konkurencyjny gang z Oakland. Słowem: całkiem ciekawy gameplay. Watch Dogs 2 kupicie w Polsce 15 listopada na PS, PS4 i Xboxa One. Czekacie?

Będzie dużo lepiej niż w pierwszej części?

Będzie dużo lepiej niż w pierwszej części?

[źródło: blog.ubi.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze