Na E3 poznamy nowe AAA od Ubi

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 18 Maj 2018
  • Komentuj 4

Ubisoft chyba szykuje wielką niespodziankę na E3. Sporo wskazuje na to, że  w Kaliforni zobaczymy całkowicie nową markę studia.

Premiera przed końcem marca przyszłego roku!

Ubi planuje prawdziwą ofensywę. Firma ujawnia swoje plany i są one bardzo ekscytujące z punktu widzenia gracza. Przede wszystkim The Division 2. Okazuje się, że tytuł nie jest wcale tak odległy jak mogłoby się wydawać. Według planów Ubi druga część The Division pojawi się przed 31 marca 2019 roku, więc do premiery zostało nam nieco ponad 10 miesięcy!

Skoro tak, to pewnie na E3 zobaczymy już jakiś pokaz rozgrywki, mam tylko nadzieję, że nie stanie się tak jak w przypadku poprzednika i gra nie zaliczy potężnego downgrade'u graficznego (i nie tylko graficznego...) pomiędzy prezentacją, a premierą.

Jeszcze ciekawiej brzmią informacje o tym, że podczas kalifornijskich targów Ubisoft zaprezentuje graczom zupełnie nową markę. Ta, podobnie jak The Division 2, ma pojawić się jeszcze przed końcem obecnego roku finansowego (marzec 2019). Niestety Ubi nie zdradzi nam żadnych szczegółów przed E3, ale do tego na szczęście został niecały miesiąc. Co to może być? Patrząc na to co się dzieje obecnie na rynku, to nie będę zaskoczony jak Ubisoft ogłosi swojego.... tak, zgadliście, battle royala.

S&B odpłynął w siną dal

Nieco gorsze wieści płynął dla tych, którzy z niecierpliwością wyczekiwali pirackiego Skull and Bones, które miało mieć premierę jeszcze w tym roku. Miało, ale Ubisoft zmienia jednak zdanie i przesuwa ją na przyszły rok albo i później. Szkoda, bo po Sea of Thieves pojawił się wielki niedosyt i właśnie Skull and Bones mogło zgarnąć rzesze rozczarowanych graczy, pokazując Rare i Microsoftowi jak się powinno robić pirackie gry. A może Ubi miało podobny problem co Rare z SoT? Piękna oprawa, ale zero zawartości i dlatego opóźniają premierę? Nie ma tego złego. 

Targi E3 ruszają już 10 czerwca, choć dzień wcześniej będzie można jeszcze  zobaczyć EA Play, a konferencja Ubisoftu przewidziana jest na 11 czerwca na godzinę 22:00 naszego czasu. 

Szczegóły na konferencji Ubi już 11 czerwca!

[źródło: vg247ubistatic19-a.akamaihd.net]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze