Odbierz lajka za zabójstwo

  • Autor: Joanna Pamięta-Borkowska
  • Opublikowano: 03 Sierpień 2017
  • Komentuj 2

Bayek nie będzie jedyną osobą, która namiesza w miastach i wsiach Egiptu.  W trakcie swych pdróży napotka grupy, których celem będzie uprzykrzenie życia innym grupom. Zapewne nie da się pozostać neutralnym, tylko trzeba będzie wybrać którąś ze stron.

Dyrektor Ashraf Ismail powiedział serwisowi Gamesradar, że w grze pojawi się szereg grup o często sprzecznych interesach. Ich strategie, życie oraz decyzje będą toczyć się w czasie rzeczywistym, co oznacza, że nie będą biernie czekać na pojawienie się gracza. Nie sposób nie odnieść się tutaj do mechaniki z GTA czy z The Elder Scrolls: Skyrim.

Never alone...

Wiemy, póki co, że pojawią się na pewno trzy następujące frakcje: Rebelianci, Ptolemeusze oraz Bandyci.

Co się stanie, jeśli natkniemy się na dwie walczące grupy? Można będzie albo rzucić się w wir walki z bojowym okrzykiem na ustach, albo... z bezpiecznej odległości obserwować przebieg walki i potem zebrać loot. Jednego możemy być pewni - ten ostatni wybór na pewno nie zapewni nam niczyjej przyjaźni, w końcu nikt nie lubi hien cmentarnych.

 

[Źródło: pcgamer.com, booktable.info]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze