Po filmie czas na serial

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 23 Marzec 2017
  • Komentuj 5

Ubi tylko pozornie dało odpocząć marce - po filmie czas na serial!

Ubi tylko pozornie dało odpocząć marce - po filmie czas na serial!

Film o asasynach nie zachwycił? To może serial chwyci? Aymar Azaizia z Ubisoftu potwierdza, że seria Assassin's Creed dostanie swój własny serial telewizyjny. Widać nie najlepsze wrażenie jakie pozostawił na większości widzów film Assassin's Creed kompletnie nie przeszkadza Ubi, żeby dalej wyciskać skrytobójców jak cytrynę. Informacje mówiące o tym, że Ubi nawiązało współpracę w sprawie serialu z Netflixem pojawiły się w listopadzie zeszłego roku. Nadal co prawda nie jest do końca jasne, czy to własnie Netflix stworzy serialową adaptację AC, czy może zajmie się nią studio Ubisoft Motion Pictures, które tworzy filmy, ale jakiś serial na pewno powstanie. Informacja pochodzi z dość pewnego źródła, bo ujawnił ją człowiek który w Ubisofcie odpowiada za markę Assassin's Creed - Aymar Azaizia . Wczoraj na Reddicie Azaizia uczestniczył w sesji pytań ''Ask me anything'', na której padło pytanie dotyczące plotek o serialu. ''Hej Aymar! Czy mógłbyś nam powiedzieć nieco więcej o projekcie serialu telewizyjnego z Assassin's Creed?'' pyta użytkownik White24Room.

Mało u nich ciekawych światów poza AC?

Mało u nich ciekawych światów poza AC?

''To tak samo jak z filmem ludzie, nie będziemy się spieszyć i upewnimy się, że dostarczymy coś z czego możemy być dumni, ale jeśli jesteście ciekawi czy taki jest nasz plan (stworzenie serialu - przyp. red) to... TAK'' napisał Azaizia na Reddicie. Patrząc na to w jaki sposób Kamila oceniła filmowego Assassin's Creed, to porównywanie tych dwóch projektów może nie być najszczęśliwsze, ale Ubisoft wyraźnie nie ma nic przeciwko temu. Nie wiadomo, kto miałby zagrać główną rolę w serialu, ani jaką epokę miałby obejmować. Ubi lubuje się ostatnimi czasy w przenoszeniu swoich gier poza konsole i PCty. Film o agentach The Division jest w produkcji, mowa już była o przeniesieniu na wielki ekran serii Watch Dogs czy Splinter Cell. Wildlands, najnowszy sandbox studia, też dostał swój krótkometrażowy film. Moda trwa!
[źródło: reddit.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze