Widzieliście już gameplay Beyond Good & Evil 2?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 04 Maj 2018
  • Komentuj 0

Od razu zaznaczę, że wiele tego gameplaya nie ma, ale i tak warto rzucić na niego okiem. Choć Beyond Good & Evil 2 jest jeszcze dalekie od ukończenia, to gra szykuje się na wielki hit. Kolejny, większy fragment z rozgrywki zobaczymy na E3?

Ubisoft zaskoczył nas trochę na poprzednim E3 prezentując krótkie fragmenty z bardzo wczesnej wersji Beyond Good & Evil 2. Od tego czasu nic specjalnie ciekawego do sieci nie trafiło i zostaliśmy zmuszeni do czekania. Wszystko zmieniło się wczoraj na streamie Space Monkey Report, na którym twórcy pokazali kilka urywków z gameplaya. Ten skupia się na walce, ruchach kierowanej przez nas postaci i statkach kosmicznych.

Wiemy już na pewno, że to gracz wybierze sobie jaką postacią chce zagrać, a wybór nie ograniczy się jedynie do wyboru płci. To czy zagracie człowiekiem czy jakąś hybrydą będącą połączeniem zwierzęcia z jakąś rasą zamieszkującą kosmos, zależy tylko od Was. Przy okazji Ubisoft potwierdza, że druga część Beyond Good & Evil stanowi prequel w stosunku do ''jedynki'' i zabiera nas do czasów na krótko przed narodzinami Jade, głównej bohaterki pierwszej części gry.

Wróćmy jednak do gameplaya. Już na tym etapie animacje wyglądają na niemal skończone, a sami twórcy chwalą się jetpackiem i możliwością napadania na inne statki (choć akurat tutaj animacji wsiadania i wysiadania ze statku nie pokazano). Jeśli przy statkach jesteśmy - w Beyond Good & Evil będziemy mogli wraz ze znajomymi formować prawdziwe pirackie armady, dzięki którym nie tylko łatwiejsze będzie plądrowanie, ale także przemieszczanie się w grupie. Tworzenie armad ma rozwiązać problem gubienia się graczy w ogromnym świecie Beyond Good & Evil 2. Przypomnijcie sobie ten film z zeszłego czerwca:

Więcej informacji Ubisoft ujawni na E3, choć moim zdaniem nie będą jeszcze gotowi z datą premiery, ale oczywiście mogę sie mylić. Na szczęście E3 już za miesiąc z hakiem. Szykuje się naprawdę gorąca impreza!

[źródło: youtube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze