Anno 1800 dołączy do The Division 2

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 30 Marzec 2019
  • Komentuj 3

Ubisoft jest bardzo zadowolony ze współpracy z Epic Games Store. The Division 2 otworzyło więc drogę dla Anno 1800, które również trafi na sklep Epiców.

Ciężko mówić tutaj o wyłączności, bo przecież produkcje Ubisoftu możemy nabyć również na Uplay, ale Anno 1800 nie dołączy do poprzednich cześci na Steama. Starsze części pozostaną jednak tam, gdzie je zakupiliśmy. Jeśli chodzi o najnowsze Anno 1800, to już 12 kwietnia rusza otwarta beta, podczas której na Uplay i Epic Games Store będziemy mogli tytuł przetestować przed samą premierą, która zaplanowana jest na 16 kwietnia.

Więcej o współpracy Ubisoftu z Epicami możecie przeczytać w ogłoszeniu na anno-union.com

Co ważne, istnieje możliwość obejścia tej ''wyłączności'', bo na Anno można złożyć normalnego preordera przez Steama, jeśli więc koniecznie chcecie mieć tę grę właśnie tam, to macie taką możliwość do 16 kwietnia. Nie będzie również ograniczenia dla wspólnej rozgrywki osób, które mają grę na różnych platformach.

Lista tytułów ekskluzywnych dla Epic Game Store rośnie z dnia na dzień, a twórcy gier wydają się zadowoleni ze współpracy. Miło jednak, że Ubisoft nie zostawia użytkowników Steama z niczym, a ich rozwiązania służą zarówno jednemu jak i drugiemu sklepowi. 

 

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze