Tetris Effect na PC, ale przez Epic Games Store

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 17 Lipiec 2019
  • Komentuj 1

Tetris, czyli legendarna gra, która wygrała taką ilość nagród, że trudno to wszystko zliczyć. W 2018 roku wydana została specjalna, ekskluzywna wersja na PlayStation 4 o nazwie Tetris Effect. W dodatku wspierała ona PlayStation VR, więc totalny wypas. I teraz wszystko wskazuje na to, że na PC również otrzymamy te cuda!

Tetris w nowym-starym wydaniu pojawi się na PC

Tetris Effect zadebiutuje 23 lipca na PC-tach. To zdecydowanie dobra wiadomość, ale nie dla wszystkich. Okazuje się bowiem, że nowy Tetris dostępny będzie, jako ekskluzywny tytuł na Epic Games Store. Co ciekawe, zaoferuje wsparcie dla technologii VR – będziemy mogli grać przez Oculus Rift oraz HTC Vive.

To jednak nie wszystko! Deweloperzy wydanie Tetris Effect na PC określają, jako „ultimate version”. Mowa tutaj o wsparciu dla rozdzielczości 4K, braku ograniczeń dla ilości FPS-ów, obsłudze najszerszych monitorów, czy ogólnie ustawieniach graficznych oraz funkcjach, które nie były dostępne na PlayStation 4.

No dobra, ale to wciąż „tylko” Tetris. Tylko, czy może aż, skoro Tetris Effect na Metacriticu ma metascore na poziomie 89 (ocena użytkowników to 7.7)? O tym przekonamy się 23 lipca. Uprzedzam jedynie, że wydać będzie trzeba około 40 euro na Epic Games Store, aby móc zaopatrzyć się w Tetris Effect.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze