Watch Dogs jak Incepcja?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 14 Listopad 2016
  • Komentuj 0

Wodzą nas za nos czy rzeczywiście patrzymy na następną grę Ubisoftu?

Wodzą nas za nos czy rzeczywiście patrzymy na następną grę Ubisoftu?

Watch Dogs 2 zostało wykorzystane przez Ubi jako medium, w którym zapowiedziana została kolejna gra wydawcy? Tak sugerują plotki poparte tajemniczym teaserem, ale nadal plotki.  Marcus Holloway, czyli Ty graczu, dostaje w Watch Dogs 2 zadanie wykradzenia z siedziby odpowiednika Ubisoftu trailera najnowszej gry studia. Misja jak misja, gdyby nie to, że rzeczony trailer trafił do sieci, a internet zastanawia się, czy właśnie nie patrzymy na grę, którą Ubi pokaże nam dopiero podczas przyszłorocznego E3. Na trailerze zobaczycie produkcję, która swoim klimatem przypomina trochę głośnie No Man's Sky. Zarówno NMS jak i tajemnicza gra z Watch Dogs 2 utrzymane są w podobnej kolorystyce, obie też dzieją się w kosmosie. Muzyka jaką usłyszycie w tle sprawia raczej sielskie wrażenie:
O jakiej grze w takim razie mówimy? Eksploracja kosmosu? Zakładam, że nie patrzymy na trailer przyszłorocznego Assassin's Creed... Za to w komentarzach pojawia się sugestia, że widzimy pierwszy teaser drugiej odsłony Beyond Good and Evil. Wszystko to może oczywiście okazać się zwykłym żartem Ubi, a prezentowany wyżej teaser nie przedstawia żadnej wartości ponad tą, że jest fajnym smaczkiem dodanym do Watch Dogs 2. Tylko czy komuś w Ubi chciałby się wkładać AŻ tyle roboty w zrobienie nas głupków? Na pierwszy rzut oka widać, że wykonanie takiego trailera to nie kwestia 10 minut roboty jakiegoś żartownisia, tylko coś co zostało przemyślane i wykonane z wielką pieczołowitością. Niemniej jednak teaser pozostaje wielką niewiadomą, a my możemy jedynie spekulować. Patrzymy na coś co Ubi będzie gotowe pokazać podczas E3, czy może jest to tylko element Watch Dogs 2 i nic więcej? Przypomnę, że Ci z Was, którzy mają PS4 i Xboxa One w najnowsze Watch Dogs będą mogli zagrać już jutro. Gracze na PC muszą uzbroić się w nieco więcej cierpliwości, bo ich wersja trafi na rynek dopiero 29 listopada.

Być może niedługo Ubi wyjawi coś więcej

Być może niedługo Ubi wyjawi coś więcej

[źródło: reddit.comneogaf.comFlammableAce]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze