Ubisoft przedstawia - Watch Dogs Legion

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 05 Czerwiec 2019
  • Komentuj 1

Wczoraj Amazon pospieszył się z informacją o nowej grze Ubisoftu, ale Francuzi szybko zareagowali na przeciek. Nie zdementowali go jednak, ale przyznali się do trzeciej odsłony Watch Dogs. Legion, bo tak będzie się nazywać kolejna część Watch Dogs, zostanie nam zaprezentowana na E3.

Informację tę Ubisoft zaprezentował razem z nowym kontem na Twitterze: Watch Dogs Legion, na którym z pewnością w najbliższych dniach zobaczymy wiele materiałów dotyczących gry. 

Według Amazona gra osadzona będzie w Londynie przyszłości, który po odłączeniu się od Unii Europejskiej staje się dystopją. Wiemy również, że gracz będzie mógł wcielić się w postacie NPC, z czego każda będzie miała własne aniamcje, kwestie dialogowe i będzie odbierała świat inaczej, co stanowi ogromne wyzwanie dla Ubisoftu i może przełożyć się na długie oczekiwanie na premierę Watch Dogs Legion.

Na karcie amazonu pojawiła się również cena 58 funtów, wiemy więc, że za grę przyjdzie nam zapłacić grubo ponad 200 złotych.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze