WoW wyszedł z bety? Patch 8.1 dostępny

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 13 Grudzień 2018
  • Komentuj 3

Przykry tytuł zamieściłem, prawda? Nie jest to jednak jedynie moja opinia, a krzyk smutku społeczności World of Warcraft. Nie ma bowiem co ukrywać, że początek Battle for Azeroth był przykry. Zresztą, dodatek nazywany był nie bez powodu ”Beta for Azeroth”. Spokojnie, Blizzard ma jednak wszystko pod kontrolą – wprowadzono aktualizację 8.1 i teraz jest tak, jak być powinno. Szkoda tylko, że tak późno.

Poważnie, długo kazano nam czekać, aby doprowadzić tego MMORPG-a do jako takiego stanu. Tides of Vengeance wprowadza przyjemne rzeczy do World of Warcraft i zdecydowanie prostuje rozgrywkę.

Niemniej problem w tym, że te elementy powinny być dostępne już na samym początku zabawy. Teraz to zwyczajnie nieco za późno, na aktualizację 8.1, która docelowo powinna dawać masę nowości, a nie wprowadzać coś, czego oczekiwano przy debiucie.

Dobra, koniec mojego marudzenia! Czego możecie oczekiwać po tej aktualizacji? Wojna między Hordą a Przymierzem osiągnęła punkt zwrotny. Na frontach walki pojawią się nowi sojusznicy i dawni bohaterowie, by wspólnie wznieść oręż i odzyskać utracone mienie.

W Tides of Vengeance:

  • Poznamy nowe rozdziały opowieści o Tyrande, Saurfangu i Vol'jinie w nowych wątkach fabularnych poświęconych postaciom.
  • Ruszymy do walki za swoje frakcje w nowym rajdzie Bitwa o Dazar'alor (Battle of Dazar’alor) i doświadczymy konfliktu zarówno z perspektywy Przymierza, jak i Hordy. Bitwa o Dazar'alor będzie dostępna wraz z rozpoczęciem drugiego sezonu rajdów/podziemi/PvP – 23 stycznia.
  • Stoczymy boje w jesionowych ostępach Teldrassilu na całkiem nowym Froncie Wojennym (Warfront) w trybie współpracy – Bitwa o Mroczne Wybrzeże (Battle for Darkshore). Nocne elfy szykują się, by odbić ojczyznę swoich przodków z rąk Porzuconych.
  • Staniemy do obrony Kul Tiras i Zandalaru przed inwazją frakcji wroga w Szturmach Hordy i Przymierza (Horde and Alliance Assaults), które toczą się na bezdrożach świata w dodatku Battle for Azeroth.
  • Wyruszymy na nowe Wyspiarskie wyprawy (Island Expeditions) na Jorundall i Leśną Przystań (Havenswood).
  • Jeszcze bardziej spersonalizujemy swój sprzęt dzięki aktualizacjom systemu pancerza azerytowego (piąty krąg).
  • Odblokuje tradycyjny pancerz (Heritage Armor) dla krasnoludów i krwawych elfów.

Ponadto w dniu premiery Tides of Vengeance grający w World of Warcraft, którzy kupili w przedsprzedaży Warcraft III: Reforged – Spoils of War Edition, otrzymają wierzchowca w grze – słynny Wóz z mięsem (Meat Wagon), jedno z ulubionych narzędzi walki Króla Lisza i nieoceniony element arsenału Plagi.

I powiem Wam, że to wszystko powyżej zapowiada się całkiem przyjemnie. Może zatem warto przeprosić się z World of Warcraft i wrócić? Jak myślicie? 

[Źródło: World of Warcraft]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze