Blizzard się nie śmieje

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 03 Listopad 2016
  • Komentuj 5

Blizzard nie ma litości dla oszustów

Blizzard nie ma litości dla oszustów

Blizzard się nie ceregieli i rozdaje bany za oszukiwanie w Overwatchu. Pożegnanie z jednym najlepszych FPSów tego roku zaliczyło 1700 chińczyków, których nazwy użytkownika upubliczniono. Ze ''śmierdzącymi stopami'', ''miniaturowym stanikiem'' czy ''zgniataczem mew''  już nie zagrasz. Oszukiwałeś? To nara. Blizzard nie ma zamiaru pobłażać graczom, którzy używają nielegalnych wspomagaczy podczas rozgrywek w Overwatcha. Mało tego! Żeby odstraszyć potencjalnych następców Blizzard na swoim oficjalnym forum publikuje ksywki wszystkich odciętych od OV. Teraz każdy Chińczyk który poczuł, że gra z oszustem może sprawdzić czy jego podejrzenia były prawdą. Zresztą niektóre ksywki jaki nadawali sobie chińscy gracze zasługują na jakąś nagrodę, bo żeby tytułować się ''Światu przydałoby się więcej tyłków'' trzeba mieć sporo wyobraźni.

Chińscy oszuści mają niezłą wyobraźnię : )

Chińscy oszuści mają niezłą wyobraźnię...

To oczywiście nie wszyscy. Z grą pożegnał się ''zgniotłem mewę'', ''miniaturowy stanik'', ''Aimbot i wallhack, poradź sobie ze mną'', ''wielki poj*b'', ''mów mi król dziw*ek'' czy ''brzydki koleś z grubą wargą i śmierdzącymi stopami''. Jeden ze zbanowanych graczy nazwał się ''jeśli nie będę w POTG to będę streamował jak jem g*wno''. Pewnie chińscy gracze nie mogą się teraz doczekać, aż kolega spełni swoją obietnicę ; ) Nie są to pierwsze działania Blizzarda wymierzone nieuczciwych graczy pochodzących z Państwa Środka. W te wakacje przeprowadzano pierwszą część akcji oczyszczania Overwatcha z oszustów, wtedy na stałe z grą pożegnało się około 1500 graczy. Wśród nich znaleźli się mądrale o ksywkach ''stwórzmy więcej kobiet w ciąży'', ''Blizzard jestem twoim ojcem'', ''zaskakująco duże cycki'' czy ''kiedy jesz g*ówno nie zapomnij o sr*jącym''. Blizzarda jak widać takie oryginalne pomysły na ksywki nie bawią, zwłaszcza kiedy ukrywający się pod nimi ludzie nie mają żadnych skrupułów i z normalnych graczy próbują zrobić idiotów. Zakładam, że takich akcji Blizzard będzie przeprowadzał więcej. Nie tylko w Chinach.

Ten się śmieje kto się śmieje

Ten się śmieje kto się śmieje : )

[źródło: reddit.com -1reddit.com - 2,  bbs.ow.blizzard.cn]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze