Shadowlands ostatecznie w listopadzie!

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 30 Październik 2020
  • Komentuj 1

Cyberpunk 2077 przesunięty na grudzień, ale nie oznacza to, że żadna, interesująca premiera nie będzie miała miejsca w listopadzie. Nowa Yakuza, Valhalla od Ubisoftu, czy World of Warcraft Shadowlands od Blizzarda. Tak, najnowszy dodatek do króla MMORPG ostatecznie pojawi się w zbliżającym się miesiącu. I nie potrafię zdecydować, czy to dobrze, czy źle.

W Shadowlands zagramy 24 listopada!

Żadna żywa dusza w Azeroth nie wie, co czeka ją w Krainie Cieni, lecz bohaterowie Hordy i Przymierza wkrótce przekonają się o tym na własnej skórze. Spółka Blizzard Entertainment wyznaczyła nową datę premiery dodatku World of Warcraft Shadowlands na 24 listopada o godz. 12:00 czasu polskiego!

Pierwotnie dodatek Shadowlands miał ukazać się pod koniec października, lecz premiera została przesunięta, aby umożliwić twórcom wprowadzenie ostatnich szlifów. Te ostateczne zmiany, które zawdzięczamy trwającym właśnie beta-testom, sprawią, że wędrówka graczy za próg zaświatów Azeroth już w dniu premiery będzie niesamowitym doświadczeniem.

Blizzard ogłosił też dzisiaj daty premier kilku wydarzeń w grze, związanych z dodatkiem Shadowlands.

  • Plaga ruszy na Azeroth 11 listopada – Hełm Dominacji uległ zniszczeniu, niebo nad Lodową Koroną zostało rozdarte, a Plaga nieumarłych powróciła. Bohaterowie muszą zmierzyć się ze śmiercionośnym zagrożeniem, zanim pochłonie cały świat Azeroth. To wydarzenie poprzedzające premierę nowego dodatku rozpocznie się 11 listopada.
  • Wrota twierdzy Nathria staną otworem 9 grudnia – Twierdza Nathria (Castle Nathria), pierwszy, epicki rajd z 10 bossami w Shadowlands, będzie dostępny od 9 grudnia. Tego samego dnia rozpocznie się pierwszy sezon rajdów/podziemi/PvP w nowym dodatku.

No dobra, ja z jednej strony jestem podekscytowany, ale z drugiej poddenerwowany. Chciałbym bowiem, aby wszystko się udało, a Shadowlands okazało się zacnym dodatkiem. Miejmy nadzieję, że Blizzard odrobił lekcje i wykorzystał dodatkowy czas. Jeśli jeszcze rozszerzenia nie kupiliście to nabędziecie je tutaj.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze