Podróż do wnętrza Un´Goro

  • Autor: Mateusz Łysoń
  • Opublikowano: 28 Luty 2017
  • Komentuj 2
Do Hearthstone zmierza kolejny dodatek, podczas którego udamy się w ''Podróż do wnętrza Un´Goro''. Wiedzieliśmy o nim nieco wcześniej, lecz dopiero teraz został oficjalnie zapowiedziany. Nowe rozszerzenie wprowadzi kolejny typ jednostek, a są nimi żywiołaki. Otrzymały one swoją własną kategorię (tak jak ''Mechy'' i ''Murloki''), czyli klucz do wielu synergii oraz zmyślnych połączeń.

 Wiele ze znanych już stronników również zostanie opisana jako ''Żywiołaki''.

Nasi starzy przyjaciele również otrzymają kategorię ''Żywiołak''

Dino-podobni stronnicy będą posiadały unikalny okrzyk bojowy ''adaptuj'', który zapewnia jedno z trzech (losowanych z puli 10) wzmocnień. Wśród ulepszeń znajdziemy m.in. efekt ''Boskiej Tarczy'', ''Furii Wichru'' oraz ''Prowokacji''. 10ulep Najciekawszą nowością jest wprowadzenie kart ''zadań'', które są widoczne dla przeciwnika w miejscu naszych ''sekretów''. Możemy dobrać je już na początku pojedynku i od razu zagrać, ponieważ kosztują jedynie 1 punkt many.

Po zakończeniu zadania otrzymamy potężną legendę, jak np. Strażniczka Nadziei

Po zakończeniu zadania otrzymamy potężną kartę legendarną

Ponadto dodatek, którego premiera jest przewidziana na początek kwietniawprowadzi 135 nowych kart, ukazujących się stopniowo od 17 marca.
[źródło: battle.net, youtube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze