Palia to bezkrwawe MMO w którym nie umrzecie

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 06 Czerwiec 2021
  • Komentuj 0

Byli pracownicy Riot Games i Blizzarda coraz częściej zasilają szeregi nowych firm lub tworzą własne studia. Nie jest to nic zaskakującego, ale z pewnością wieść o tym, że kilka znanych nazwisk postanawia stworzyć coś razem, ma prawo budzić emocje. Jednym z takich projektów jest Palia, czyli unikalne MMO nastawione na role-play!

W Palia nie zaznacie przemocy, czy śmierci

Palia to projekt ekipy Singularity 6, który określany jest, jako Massively Multiplayer Community Sim. To przede wszystkim społecznościowa gra MMO, w której nie będziemy grindowali, czy walczyli z innymi graczami. Zamiast tego skoncentrujemy się na budowanie domu, pracy w ogródku, eksploracji, czy utrzymywaniu relacji z innymi graczami. Takie Animal Crossing Online, rzekłbym.

Co ciekawe, w Palia sporą rolę odegra fabuła. Tytuł ten dedykowany jest fanom role-playu, którzy odnajdują tutaj ciekawy świat bez groźby śmierci – nasza postać bowiem nie umrze. Szczątkowy system walki pozwoli brać udział w dungeonach, czy polowaniach na zwierzynę. Nie wybierzemy płci przy tworzeniu postaci, a jedynie „body type”. Ekwipunek będzie pełnił rolę jedynie kosmetyczną.

Jedna godzina w naszym świecie będzie odpowiadała 24 godzinom w Palia. Pojawią się grupowe przygody oraz otrzymamy bezklasowy system rozwoju postaci. Duży nacisk zostanie położony na crafting, ale i uprawę własnych grządek. Spory nacisk położony zostanie na aspekt socjalny, włącznie z możliwością wchodzenia w związki.

Pre-alpha Palia ruszy w ciągu kilku miesięcy. Zainteresowanych projektem zapraszam tutaj.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze