Bohaterowie Azeroth w Warszawie!

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 14 Sierpień 2018
  • Komentuj 5

Battle for Azeroth wystartowało. Najnowsze rozszerzenie do króla MMORPG zadebiutowało o północy i serwery pękły w szwach. Dosłownie! Niemniej nie było aż tak źle i Blizzard całkiem nieźle poradził sobie z prawdziwą hordą graczy, która przelała się przez Azeroth. Dzisiaj jednak zapraszamy do Warszawy, w ramach przerwy od expienia.

Z okazji premiery Battle for Azeroth, najnowszego dodatku do kultowego World of Warcraft, 14 sierpnia 2018 r (dzisiaj) do Warszawy zjadą najważniejsi przedstawiciele dwóch stron konfliktu – Hordy i Przymierza.

Od samiuteńkiego rana, aż do późnego popołudnia, różne rasy przemierzać będą bulwary wiślane, "patelnię" przy Rotundzie, warszawskie metro, Stare Miasto i okolice centrum handlowego Złote Tarasy. Wypatrujcie ich, bowiem mają dla Was wspaniałe niespodzianki.

Do zgarnięcia będą edycje kolekcjonerskie najnowszego dodatku World of Warcraft. Wystarczy zrobić sobie z nimi zdjęcie, umieścić na Facebooku i wybrać stronę konfliktu, dodając do wpisu #zahordę, jeżeli zechcecie stanąć o boku Sylwany Bieżywiatr lub #zaprzymierze, jeżeli wesprzecie Anduina Wrynna.

Musicie jednak pamiętać, żeby zdjęcia były publicznie widoczne. Spośród wszystkich zgłoszeń, organizatorzy wybiorą te zdjęcia, które zyskają największe uznanie wyrażone przez pozytywne komentarze i liczne lajki, wow i serduszka! Gra warta jest świeczki, bo na rozdanie czeka aż 6 pudełek z edycją kolekcjonerską.

W dniu premiery (znaczy dzisiaj) warto też odwiedzić sklep Saturn w Złotych Tarasach. Do każdej edycji standardowej zakupionej 14 sierpnia w tym sklepie dodawana będzie koszulka ze znakiem Hordy lub Przymierza. Natomiast po godzinie 16.00 kolejni wybrańcy będą mogli otrzymać 3 edycje kolekcjonerskie.

Żałuję tylko, że nie mam możliwości być dzisiaj w Warszawie. Może następnym razem taka akcja zorganizowana zostanie w Poznaniu? Może Krakowie lub Katowicach? A może w Sosnowcu?!

[Źródło: Informacja prasowa]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze