Wirtualny bilet na BlizzCon już dostępny

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 14 Wrzesień 2018
  • Komentuj 1

BlizzCon 2018 coraz bliżej. W związku z tym osoby, które nie mogą uczestniczyć bezpośrednio w imprezie, mogą nabyć wirtualny bilet. Jak co roku, daje on dostęp do streamów ze wszystkich panelów imprezy, a przy okazji zapewnia cyfrowe dobra do gier Blizzarda.

Zawartość wirtualnego biletu ujawniana jest w miarę regularnych odstępach czasu. Na ten moment wiemy jedynie, że posiadacze przepustki otrzymają legendarną skórkę dla Sombry z Overwatch. Skin ten wzorowany jest na stroju łowców demonów z Diablo 3. Jak widać, Blizzard dotrzymuje obietnicy – tegoroczny BlizzCon ma być mocno diablowaty.

Pewną nowością dla posiadaczy wirtualnego biletu jest seria ankiet. Dzięki nim będzie można zdecydować co zostanie zaprezentowane podczas Build-A-Panel. Najprościej ujmując, to specjalna część imprezy na którą wpływają bezpośrednio jej uczestnicy oraz właściciele przepustki. Niestety, szczegółów jeszcze nie znamy.

Plakat promujący imprezę – Saurfang <3

Jak zatem widzicie, powoli pociąg zwany ”hype” wyjeżdża i rusza do stacji ”BlizzCon 2018”. Po drodze czekają nas jeszcze informacje na temat bonusów do World of Warcraft, Diablo 3, StarCraft 2 oraz Hearthstone. Poza tym dowiemy się, co takiego w Sanktuarium piszczy, być może poznamy datę kolejnych aktualizacji Battle for Azeroth (wyczekiwany patch 8.1, naprawiający szamanów :<) i wiele więcej.

Pierwszą atrakcją BlizzConu 2018 będą emocjonujące zawody e-sportowe. Zmagania te odbędą się podczas tygodnia otwierającego konwent w dniach 25–29 października 2018 r. Miejscem akcji będzie Blizzard Arena Los Angeles w Burbank, w Kalifornii.

Główne wydarzenia konwentu odbędą się w Anaheim Convention Center w kalifornijskim Anaheim w piątek, 2 listopada i sobotę, 3 listopada. Fani mogą zaopatrzyć się również w specjalną aplikację BlizzConową, aby być z nowościami na beirząco. Dostępna jest pod tym linkiem na iOS oraz Androida.

[Źródło: BlizzCon]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze