BlizzConowe nowinki

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 04 Listopad 2017
  • Komentuj 8

Niesamowite cinematiki od Blizzarda to już legenda. To co wyczyniają na ekranach przechodzi ludzkie pojęcie. Nie mogło być inaczej również na flagowej imprezie Blizzarda. BlizzCon ukazał przed nami różne cuda! Wybierzmy więc kilka najciekawszych fragmentów.

Overwatch

Moira O'Deorain

Na początek najnowsza produkcja Zamieci. Wczoraj zapowiedziano nową bohaterkę i nową mapę, i musze przyznać, że obie wyglądają zachwycająco! Po pierwsze - Moira. Stylizowana na wampirzycę, posiadająca stopień inżyniera genetycznego healerka, która może zarówno leczyć towarzyszy, jak i zadawać wrogom obrażenia na poziomie komórek. Postać nietuzinkowa. Moira O’Deorain podpadła kręgom naukowców genetycznych. Jej badania wykazywały chorobliwą ambicję i zagrożenie dla środowisk naukowych. Ostatnia nadzieja dla nadszarpniętej reputacji? Blackwatch.

Moira korzysta z biotycznych skilli, pierwszym z nich jest Biotyczny Chwyt. Lewą ręką może leczyć sojuszników, prawą wysysa energię życiową przeciwnika lecząc samą siebie i jednocześnie wzmacniając swoje biotyczne zdolności. 

Dalej mamy Biotyczną kulę, która podobnie jak Chwyt rani lub leczy, w zależności od potrzeby. Na końcu identycznego działania, potężna umiejętność Koalescencja. Wiązka o dużym zasięgu, która jednocześnie leczy naszych i zadaje obrażenia, oraz może niszczyć tarcze i bariery. Dla postaci, która może zniknąć to prawdziwie zabójcza zdolność.

BlizzardWorld

Moira trafi do naszej drużyny wraz z nową mapą, która wprawiła w zachwyt wszystkich fanów Blizzarda. Już wkrótce trafimy do BlizzardWorld, parku rozrywki, w którym zobaczymy dzielnice wszystkich znanych tytułów Zamieci. Jak wygląda mapa? Zobaczcie sami, bo jest zjawiskowa.

Dodatkowo dostaliśmy wspaniały cinematik z Reinhardem w roli głównej.  Kiedy oni zrobią w końcu cały film animowany?! DOMAGAMY SIĘ!

 

World of Warcraft

Blizzard próbował się dogadać z twórcami największych prywatnych serwerów waniliowych na świecie. Wielokrotnie trwały rozmowy nad włączeniem tych projektów do oficjalnych działań firmy. Jednak z jakiegoś powodu negocjacje zawsze ucinano. Teraz znany przyczynę. Twórcy World of Warcraft poszli po rozum do głowy, i przywrócą ''starego, dobrego WoWa'' fanom dawnych dodatków. 

Informacja ta jest owiana sporą kontrowersją, gdyż nigdzie bezpośrednio nie padają takie słowa, a póki co wiemy jedynie, że wraz z nowym dodatkiem powrócimy do korzeni, gdzie Ally i Horda walczą na śmierć i życie. Sylvana kontra Andiun. Starcie dwóch potężnych sił. Film krótki ale wbija w fotel!

Od wczoraj toczą się żarliwe debaty, co ta lakoniczna zapowiedź World of Warcraft Classic oznacza dla fanów starych kontentów. Czy to jest broń przeciwko serwerom prywatnym? Czy realny odzew na prośby fanów? Tak na prawdę, to oprócz ujawnienia projektu nie wiemy narazie nic. Póki co cieszmy się nowym dodatkiem Battle for Azeroth.

Heroes of the Storm

HotS doczeka się dwóch nowych postaci. Hanzo z Overwatcha dołączy do swoich kolegów już w grudniu, a Alexstrasza, smoczyca z World of Warcraft zasili szeregi healerów. Nie mogło zabraknąć fajnego trailera!

Starcraft II

Jak widać święto fanów Blizza trwa w najlepsze i dzieje się mnóstwo rzeczy. ZAskakującą informacją było chociażby przeniesienie SC II na model free-to-play. Co to oznacza dla tytułu? Napływ świeżej krwi. Być może ktoś się przebije przez elitarne okowy tytułu i okaże się. że wszystkie spekulacje o jej ''potencjalnej śmierci'' okazały się mylne?

Trzymajcie rękę na pulsie! Nie wiadomo czym jeszcze zaskoczy nas Blizzard. O wszystkich innych ciekawostkach nie wspomnianych dzisiaj z pewnością porozmawiamy na kolejnym redakcyjnym streamie. Będzie co omawiać! 

{Źródła: youtube.comblizzcon.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze