Mityczny turniej WoW

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 12 Lipiec 2017
  • Komentuj 3

Blizzard powoli lecz sukcesywnie wprowadza kolejne swoje gry do e-sportu. O ile World of Warcraft posiada tryb PvP i nie od dzisiaj budzi w swojej społeczności chęć rywalizacji, to raczej nie miał on zadatków na grę typowo e-sportową. Do teraz. Twórcy gry pokazali bowiem, że tryb PvE może nadać się do tego równie dobrze. 

Wczoraj na oficjalnej stronie worldofwarcraft.com pojawiła się informacja o turnieju organizowanym przez Zamieć. The Mythic Dungeon Invitational. 

Aby wziąc udział w turnieju chętni muszą udowodnić swoje umiejętności podczas eliminacji drużynowych, które wystartują już 26 lipca i potrwają równo dwa tygodnie. Spośród wszystkich chętnych, wyłonione zostaną 32 zespoły (po 8 teamów na wszystkie wydzielone regiony: Chiny, obie Ameryki, Europę i azjatyckie rejony Pacyfiku).

Jeżeli mityczne dungeony, które pojawiły się wraz z dodatkiem Legion, nie mają przed Wami żadnych tajemnic, to ten formularz zgłoszeniowy może Wam się przydać! Szczęśliwa ekipa zgarnie 100 tysięcy dolarów do podziału między wszystkich jej członków. Turniej jednak będzie bardzo wymagający, a tylko najlepsi z najlepszych zgarną nagrodę.

The race for glory starts here. Are you and your crew skilled enough to take on the rest of the world?

Chociaż wiele osób uznało, że jest to zbędny wymysł, to jednak równie wiele osób cieszy się z tak niespotykanego pomysłu. Ważnym testem dla turnieju WoW'a (oprócz oczywiście organizacji i zawodników) będzie jego oglądalność. Czy PvE przyciągnie przed ekran wystarczająco dużo osób? Transmisję z wydarzenia będziecie mogli oglądać TUTAJ. Z pewnością będzie to ciekawe doświadczenie.

[Źródła: mythicdungeoninvitational.wufoo.comworldofwarcraft.comtwitch.tvgameinformer.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze