Fani Overwatcha chcą Tary!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 22 Wrzesień 2017
  • Komentuj 9

Użytkowniczka battle.net o nicku Purrfait stworzyła bardzo ciekawy koncept postaci do Overwatcha. Pomysł na tyle dobry, że wiele osób widziałoby go w grze.

Utalentowana studentka z Tajlandii cały projekt zrobiła przy użyciu Photoshopa oraz SketchUp. Oprócz fanów OV w zachwyt nad pracą młodej graficzki wpadł sam Jeff Kaplan! Czy projekt Tary trafi do Overwatcha? Byłoby super.

Tara, podobnie jak jej twórczyni, pochodzi z Tajlandii. Jest biologiem morskim i skórka zdecydowanie oddaje charakter jej specjalizacji. Wspaniały skin nawiązuje do morza, jednocześnie zachowuje charakterystyczną dla OV nowoczesność. Inspiracją do kostiumu ryby była Betta fish, u nas znana po prostu jako Bojownik.

Weerawan Mapithak zaplanowała również funkcje, jakie pełnić miałaby w grze jej postać. Supportująca graczy Tara używałaby zarówno leczącego w promieniu 1,5 metrów drona, jak i specjalnej zdolności Bubble. Ten promień energii uwięziłby przeciwników w bańce na 2 sekundy. Brzmi dobrze.

Oprócz głównej skórki, Purrfait przygotowała również wersję Halloweenową, oraz alternatywny, tajski wygląd postaci. Cała praca jest spójjna, przemyślana i naprawdę pięknie wykonana.

Historia Tary również powiązana jest z morzem. Bohaterka pracuje jako technik morski w organizacji ''Fighting Fish'', która zajmuje się życiem morskim i dbaniem o ekosystem wód i wybrzeży Tajlandii.

Nie byłoby pełnego pomysłu bez lokacji dla naszej wodnej przyjaciółki. Zdolna studentka stworzyła również mapę dla trybu szturmu. Arun Town. Czyż nie wygląda to zjawiskowo? Pozostaje trzymać kciuki za zdolną projektantkę, i liczyć, że zainteresowanie Kaplana przywiedzie Tarę prosto do grona bohaterów Overwatch!

Jeżeli ciekawi Was pozostała twórczość Purrfait, to TUTAJ macie jej stronę. A poniżej kilka ujęć z Arun Town.

[Źródła: gamesradar.combattle.netkotaku.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze