ELEX po polsku

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 10 Maj 2017
  • Komentuj 5

Czekam na ELEX'a z ogromną ciekawością

Czekam na ELEX'a z ogromną ciekawością

Kiedy Piranha Bytes wypuściła Gothica, ludzie na długo ustawili ich flagową produkcję w top 5 rpgów wszech czasów. Później, po 8 latach wydali również udanego Risena. Kiedy studio o takiej renomie zapowiada grę, wszyscy pokładają w niej nadzieje i z niecierpliwością czekają, aż pojawi się w sklepach.
Mam wrażenie, że ELEX nie wywiera aż takiego podniecenia wśród graczy, jakiego można by się spodziewać. O grze słychać rzadko, nie jesteśmy bombardowani natłokiem mało istotnych detali. Zdziwiła więc informacja, że rodzimy wydawca zdecydował się na pełne spolszczenie. Jednak wydawcy chcą mocno sięgnąć po fanów Gothica, budząc wspomnienia o kultowej serii.
''Szczególnie zależało nam na trzech elementach - aktorach pasujących do swoich ról, jakości dubbingu oraz podkreśleniu, że ELEX kontynuuje dziedzictwo Piranha Bytes i serii Gothic, która w Polsce cieszy się szczególną sympatią graczy. Mamy nadzieję, że fani będą zadowoleni z powrotu aktorów, których zdążyli już polubić'' - podsumował Michał Gembicki, prezes CDP. - źródło IGN
Podobnie jak Gothic, ELEX zostanie wydany w Polsce przez CDP, i podobnie jak starsza produkcja dostanie pełną polską lokalizację. Wśród dubbingujących usłyszmy między innymi Artura Dziurmana (którego głosem mówił Lucjusz Malfoy, czy aktualnie Winston z Overwatcha) oraz niezastąpionego Jarosława Boberka, czy jak kto woli, Nathana Drake'a. Oprócz nich pojawi się cała gromada doświadczonych aktorów. W ELEX pojawią się również: Zbigniew Konopka, Piotr Zelt i Mirosław Zbrojewicz, więc zdecydowanie powinno być dobrze. Ba! Z takim składem musi być dobrze. Jak będzie, dowiemy się oczywiście po premierze. Berserker Elex-Roleplaying ELEX zostanie wydany we wrześniu tego roku zarówno w Polsce przez CDP, jak i na świecie przez Nordic Games. [Źródła: ign.com, youtube.com, gry-online.pl]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze