Warcraft III: Reforged jest już dostępny

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 30 Styczeń 2020
  • Komentuj 1

Przeżyjcie na nowo niektóre z najbardziej epickich wydarzeń z historii Azeroth dzięki Warcraft III: Reforged – odświeżonej wersji legendarnej strategii czasu rzeczywistego (RTS) od Blizzard Entertainment. Warcraft III: Reforged to zestaw zwierający Warcraft III: Reign of Chaos oraz obsypany nagrodami dodatek The Frozen Throne, dzięki którym gracze przeżyją jeden z najważniejszych okresów w dziejach sagi Warcraft rozpisany na siedem kampanii fabularnych dla jednego gracza. Uważajcie jednak na błędy!

Warcraft III: Reforged wystartował i wzbudził kontrowersje

Na papierze Warcraft III: Reforged zapowiada się intrygująco. Co bowiem może pójść źle w chęci odświeżenia legendy? No, Blizzard przy zapowiedzi projektu obiecywał dużo. Z części obietnic się nie wywiązał, z innych się wycofał, a finałowo dostarczył coś, co nie każdemu przypadnie do gustu.

Warcraft III: Reforged to przede wszystkim nowe modele jednostek oraz budynków, lekko zmienione tekstury, odnowiony dubbing w wersji polskojęzycznej, a do tego sporo współczesnych ustawień graficznych. Poza tym to właściwie ta sama gra – zmieniono dwa cinematicki, wprowadzono garść poprawek oraz zajęto się balansem. W trybie multiplayer całość wypada nieco lepiej, ale fani i tak drżą z emocji. Dlaczego?

Gra dostępna jest bowiem za 30 dolarów i w tej cenie na ten moment dostaliśmy po prostu podmienione modele, lekko muśnięty interfejs oraz ogrom błędów i problemów. Do tego klasyczna wersja Warcraft III została dostosowana do wersji Reforged, więc część niechcianych zmian znalazła się również w oryginale i gracze są na nie skazani.

Co Wy sądzicie o Warcraft III: Reforged? Ja mam mocno mieszane uczucia.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze