Beta Diablo II: Resurrected za darmo!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 11 Sierpień 2021
  • Komentuj 0

Lada chwila rozpocznie się nowy etap wojny przeciwko Płonącym Piekłom na PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5 i PlayStation 4. Począwszy od 13 sierpnia o godz. 19:00 czasu polskiego weterani serii i nowi gracze będą mieli szansę wziąć udział w fazie wczesnego dostępu do beta-testów. Aby w niej uczestniczyć, wystarczy zakupić Diablo II: Resurrected lub Diablo Prime Evil Collection na PC z systemem Windows lub wybrane konsole. To jednak nie wszystko!

Beta Diablo II: Resurrected za darmo przez weekend!

Po weekendzie z wczesnym dostępem – od 20 sierpnia o godz. 19:00 czasu polskiego, każdy korzystający z wymienionych wyżej platform będzie miał dostęp do weekendowych otwartych beta-testów. Potrwają one do 23 sierpnia również do 19:00.

Nadchodzące weekendowe testy będą obejmować dwie dodatkowe klasy do wypróbowania przez graczy – zaciekłego i zmiennokształtnego druida oraz prawego, władającego młotami paladyna. Dołączają oni do trójki kultowych bohaterów z poprzedniego testu alfa – czarodziejki, barbarzyńcy oraz amazonki.

W oba weekendy testowe będziecie mogli skorzystać z trybu wieloosobowego oraz międzyplatformowej progresji na PC z systemem Windows, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5 i PlayStation 4. Grupy liczące do ośmiu graczy będą mogły bawić się wspólnie w ramach jednej gry.

Możliwość wspierania sojuszników szerokim wachlarzem uzupełniających się zdolności to nie wszystko. Doświadczenie, jakość znajdowanych przedmiotów i żywotność potworów będą skalowały się wraz z liczbą osób w sesji. Ponadto gracze mogą wziąć udział w pojedynku, by spróbować zdobyć ucho rywala w walce PVP.

Podobnie jak w przypadku technicznych alfa-testów, zarówno Akt I: Niewidzące Oko, jak i Akt II: Tajemnice Vizjerei będą w pełni grywalne. We wczesnym dostępie do bety Diablo II: Resurrected oraz otwartych beta-testach będziecie również mieli okazję zobaczyć stworzone od nowa sekwencje filmowe z Aktu I i II.

Szczegóły znajdziecie tutaj.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze