Wolfenstein II dla wszystkich

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 23 Listopad 2017
  • Komentuj 7

Zastanawiacie się nad zakupem nowego Wolfa? Bethesda ma dla Was propozycję: w pierwszy poziom Wolfenstein II: The New Colossus zagrajcie totalnie za darmo, może wtedy skusicie się na pełną wersję?

Marki Wolfenstein na pewno nie trzeba szerzej przedstawiać. Wolfenstein 3D sprzed 25 lat to ojciec (dziadek!) wszystkich dzisiejszych FPSów i nie wiadomo czy dziś gralibyśmy w takie tytuły jak Battlefield, Counter Strike czy Call of Duty gdyby nie dzieło Panów z id Software. Oczywiście wszystko idzie naprzód, a od 27 października możemy grać w najnowszą odsłonę przygód BJ Blazkowicza -  The New Colossus.

I to właśnie The New Colossus dostępny jest obecnie w formie dema z całym pierwszym poziomem do wypróbowania całkowicie za darmo. Oczywiście wszystko ma skłonić Was do zakupu pełnej wersji gry, a wyprzedaż na Steamie ma tylko pomóc w podjęciu właściwej decyzji (obniżka o 50%!). Jak zwykle to bywa w takich przypadkach wszystkie poczynione przez Was postępy trafią później do pełnej wersji gry.

Demko dostępne jest na wszystkich platformach sprzętowych - PC (Steam), Xboxie One (Microsoft Store) i PS4 (PS Store). Warto sięgnąć po demo? Warto!

[źródło: bethseda.net, steam.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze