YouTube Wartościowy #2 - Noclip

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 25 Lipiec 2018
  • Komentuj 1

Wczoraj przedstawiłam Wam bardzo ciekawy dokument opowiadający historię CD Projektu i GOGa. Twórca tego filmu ma jednak na swoim kanale Noclip dużo więcej ciekawych rzeczy, które warto odwiedzić. Tym bardziej biorąc pod uwagę fakt, że jego działalność jest wspierana za pomocą Patreona przez fanów, którzy bardzo cenią jego rzetelną pracę i pełne smaczków wywiady z twórcami.

W serii dokumentów pojawiają się twórcy Rocket League, Skyrima, czy Wiedźmina, którzy opowiadają o pracy nad wielkimi tytułami. Nie brakuje jednak osób, które tworza dzieła mniej znane, jak The Witness, które wyczekiwane przez wiele lat okazało się być... Nudne. Miało w sobie jednak dość pomysłu, by ściągnąć do siebie ludzi, i zaprocentować na przyszłość, dzięki czemu powstaje druga cześć. Wiele takich historii znajdziecie na kanale Noclip.

Dodatkową zaletą jest doskonała jakość filmu, oglądanie ich to czysta radość. Bardzo chciałabym, by w przyszłości takie produkcje mogły znaleźć swoje miejsce na Netflixie lub Amazonie, by mogły trafiac do wiekszej liczby odbiorców. Wiadomo, ''wyświetlenia na internetach'' wiążą się z masą algorytmów, które zazwyczaj działają na niekorzyść twórców YT. 

W tej chwili kanał ma 320 tys. subów. To nie wiele, biorąc pod uwage wkład i merytorykę kanału. W czasach, kiedy wolimy odpalić stream z Fortnita, takie kanały niosące dużo treści zostają zepchnięte za ścianę popularnych twórców. Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu taka seria, w której prezentować będę mniejsze, ale ciekawe i niedoceniane kanały.

Poprzedni polecany kanał - Widzę Głosy

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze