Historia GOG i CD Projekt - dokument

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 24 Lipiec 2018
  • Komentuj 4

Danny O’Dwyer nakręcił na swój kanał YT film dokumentalny o CD Projekt i wszystkich pochodnych istnienia firmy, w tym w głównym stopniu o platformie GOG.COM, która dla wielu stała się symbolem uczciwości wobec graczy i zmian w myśleniu gigantów branży. 

Piękna historia gier, opowiedziana z perspektywy firmy, która zna trudy piractwa, ''stadionu-rynku'' w Warszawie i komunistycznych początków. Mały wydawca nieistniejącego w świecie gier kraju, który od wydawania polskich wersji klasyków doszedł do Wiedźmina 3 i własnego sklepu. Historia potężnej marki, która wyrosła na naszych oczach - i tak moi drodzy, mamy powód do dumy, bo to nasze dobro narodowe. 

Film jest częścią popularnej serii dokumentalnej YouTubera, Noclip, a nakręcony jest tak, że nie da się od niego oderwać nawet na minutę. Samo nagranie trwa ponad 40 minut, które wypełnione są absolutnie ciekawymi opowieściami pracowników CD Projekt.

Z tej okazji GOG rusza z wyprzedażą klasyków, przecenionych o 80%! Możecie dostać wiele wspaniałych tytułów, za kilka złotych. 

Promocja GOG.COM -80%

Zapraszam Was serdecznie do oglądania, bo to kawał ciekawej historii, naszej historii! 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze