LawBreakers - otwarta beta na weekend

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 26 Lipiec 2017
  • Komentuj 0

Wiemy już, że druga część otwartej bety LawBreakers rozpocznie się w najbliższy piątek o godzinie 16:00. Zagrają gracze na PC i PS4.

Nazwa Boss Key Productions, czyli studia odpowiedzialnego za LawBreakers być może wiele wam nie powie, ale nazwisko jego szefa już tak. Cliff Bleszinski to jedno z najgłośniejszych nazwisk w branży, to spod jego ręki wyszły takie tytuły jak Unreal Tournament, Jazz Jackrabbit czy Gears of War.

Najnowsza gra Bleszinskiego, omawiane LawBrakers, swoją premierę będzie miało 9. sierpnia. Pomóc w decyzji o zakupie gry ma druga część otwartej bety, która ruszy już w najbliższy piątek o godzinie 16. Testy potrwają do poniedziałku do 16:00, a wezmą w nich udział PCtowcy i posiadacze konsoli PS4.

Nie musicie czekać do piątku z pobraniem plików gry - już teraz możecie to zrobić na Steamie  i PlayStation Store. LawBrakers będzie musiało mocno się na rynku rozpychać - wśród konkurentów znajdują się takie tytuły jak Paladins, Battleborn czy Overwatch. 

[źródło: lawbreakers.nexon.net/pl]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze