Witch It to wieloosobowa gra w chowanego

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 03 Listopad 2021
  • Komentuj 0

Halloween co prawda za nami, ale liście nadal zmieniają kolor, a rzeczy stają się bardziej przerażające niż kiedykolwiek w wieloosobowej grze w chowanego Witch It od Barrel Roll Games. Mnóstwo nowej zawartości czeka na graczy w aktualizacji Mystic Sands, w tym ponad 80 zupełnie nowych skórek, 50 rekwizytów, w które mogą zamienić się wiedźmy, a co najważniejsze: dwie nowe mapy, które zostaną w grze na zawsze!

Mystic Sands już dostępne w Witch It

Witch It to ekstremalna rozgrywka w chowanego, w której łowcy i czarownice rywalizują ze sobą. Czarownice potrafią naśladować niemal wszystko w krajobrazie, aby oszukać myśliwych i pozostać przy życiu. Mogą dowolnie przełączać się między różnymi rekwizytami i wykonywać różne zaklęcia, aby zmylić lub przestraszyć przeciwników.

Zadaniem myśliwego jest upolowanie wszystkich czarownic w imię spokojnego snu mieszkańców miasta. Są oni wyposażeni w szereg różnych narzędzi i gadżetów, które pomogą im w ich zadaniu. Pozornie nieskończone opcje dostosowywania zachęcają obie strony do tworzenia swoich indywidualnych postaci. Pięć różnych trybów gry, w tym Hide & Seek, Mobification i Hunt a Hag, stanowi wyzwanie dla każdego typu gracza.

Więcej informacji o grze dostępne jest na oficjalnej stronie Steam.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze