Latanie na smokach podobało się graczom!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 29 Kwiecień 2021
  • Komentuj 0

O Century: Age of Ashes pisałem Wam tutaj. Zapraszałem na betę tej smoczej produkcji i jak widać całkiem słusznie – zainteresowanie tytułem było ogromne, a zadowolenie z testów jeszcze większe. Podobno nikt z zespołu Playwing Bordeaux nie spodziewał się takiego sukcesu po zamkniętej becie. Przez 10 dni ponad 250 000 osób zarejestrowało się na Steamie, aby zagrać w zupełnie nową grę tego dewelopera i wydawcy. Podczas styczniowej alfy było to „tylko” 10 000 użytkowników.

Beta Century: Age of Ashes okazała się sukcesem!

Deweloperzy zakładali, że beta obejmie od 50 do maksymalnie 70 tysięcy osób, a udało się osiągnąć ponad 220 tysięcy graczy. Playwing otrzymało tysiące wiadomości od członków społeczności z całego świata i chce mieć pewność, że wszystkie uwagi zostaną rozważone, aby uczynić grę jeszcze lepszą.

Twórcy już teraz widzą, że gracze są dobrze nastawieni do nowej zawartości, takiej jak nowe tryby gry, nowe klasy, bardziej dogłębna mechanika, a to jedynie kilka funkcji, które już teraz są w przygotowaniu. Deweloperzy rozważają również wydanie gry na konsole (powiedzmy, że zespół Playwing był o to pytany nad wyraz często).

Zespół przeprowadził w ciągu ostatnich kilku dni wiele rozmów i doszedł do wniosku, że gracze powinni doświadczyć przede wszystkim najlepszej możliwej wersji gry. Celem jest uczynienie ich częścią zespołu, biorąc pod uwagę ich wymagania, ich wolę. Dlatego Playwing zdecydowało się przełożyć wydanie Wczesnego Dostępu gry Century: Age of Ashes.

Celem jest wydanie gry w 2021 roku, a Playwing dokłada wszelkich starań, aby tego dokonać. Zespół będzie nadal monitorował wszystkie otrzymywane wiadomości i badał sposoby ulepszenia epickich bitew na smokach.

Wy, moi drodzy, bawiliście się w jeźdźców smoków?:)

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze